| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Jak darovat peníze puberťákům?

 Celkem 8 názorů.
 klíčnice 


Téma: Jak darovat peníze puberťákům? 

(25.10.2021 19:17:09)
Nemáte, prosím, někdo tip jak darovat vtipně peníze puberťákům? Kluci 12 + 13 a holka 15. Už nechtějí žádné vouchery, ani poukázky do obchodů, všeho mají dost. Takže dostanou peníze, ať si koupí něco dle svého vkusu - loni jsem jim koupila labyrint na peníze, letos nemám žádný nápad a na netu mně nic nezaujal ~d~
Za jakýkoliv tip děkuji!
 Monika 


Re: Jak darovat peníze puberťákům 

(25.10.2021 21:00:15)
To jako k Vánocům? Mně přijde divný dávat zrovna k Vánocům peníze, ale když, tak bych je asi přibalila k nějakým drobným dárkům, předpokládám, že nějaká překvapení (typu kniha, kosmetika, vtipné ponožky, potřeba pro sport, nebo třeba peněženka ...) přeci jenom dostanou i v hmotné podobě?
 Valkýra 


Re: Jak darovat peníze puberťákům 

(25.10.2021 21:03:15)
Na netu je toho celkem dost, ale přiznám se, že mi vadí, když se peníze nějak skládají a muchlají, maximálně snesu ruličky, takže pro mě je většina nápadů nepoužitelná.
Celkem mě ale zaujal ten deštník
 klíčnice 


Re: Jak darovat peníze puberťákům 

(25.10.2021 21:22:07)
... neuvedla jsem, že to má být k Vánocům a jedná se o synovce a neteř. Je to s nimi těžké, nečtou a fakt mají všechno ~d~ Já zase nerada dávám zbytečnosti, takže jim raději dám peníze ať si koupí dle svého vkusu- neteř třeba oblečení nebo šminky a kluci nějakou hru v počítači.
 Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 


Re: Jak darovat peníze puberťákům 

(25.10.2021 21:44:09)
Jako svatební dar jsem dávala kamarádovi akvárko s pirátským pokladem - kulaté akvárko, barevný písek, dřevěná truhlička otevřená a v ní a kolem ní padesátikoruny a "drahé kameny", perly, "zlaté řetězy", nějaké mušle...
Kamarádce zase fotoalbum, v něm obrázky (opět svatební dar, takže "vtipně" erotické fotky svalovců, ale šly by třeba šaty, auta, prostě něco, po čem může obdarovaný toužit) a mezi tím bankovky...
Nebo třeba Stoklasa prodává plastové koule, kapky, srdíčka, otevírací, plastová průhledná, jako ozdoba na stromek, tak do něj jsem vkládala bonbóny Lindt, kousek řetězu na stromek, trošku vlasů na stromek, malinkou ozdobičku, místo bonbónů by se daly vložit bankovky...
 klíčnice 


Re: Jak darovat peníze puberťákům 

(25.10.2021 21:57:09)
Rose děkuji :-)
 Lenka Pražanda 


Re: Jak darovat peníze puberťákům 

(26.10.2021 10:11:38)
V obálce vyrobené z barevného nebo balícího papíru. Nebo rulička z balícího papíru převázaná mašlí. Taky nemám ráda když se peníze překládají.
Ale my jsme kreativní. Umím vyrábět i 3D přání. Pro holku bych vystříhala papírovou krajku, tu bych přilepila za okraje dovnitř přání a pod ní dala peníze. Přáníčko uděláš z barevného kartonu, krajka z bílého papíru. Není to vůbec těžké.
Na netu najdeš plno inspirací jak darovat peníze :-)
 Nová Jana 


Re: Jak darovat peníze puberťákům? 

(26.10.2021 22:46:38)
No - moje děti chtějí když dárek, tak peníze. Jednou jsem byla kreativní a vysloužila si zvednutí obočí a mírné sdělení - hele, mami, za peníze děkujeme, ale nebylo by lepší je dát do obálky jako to dělají ostatní? No - bylo. Tak to dělám a je max. spokojenost.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2022 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.