| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Štvou mě lidi...

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 55 [Dalších 5 >>]
jentak
  • 
8.1.2015 11:43:42
Jo, to jsem slyšela taky a štvalo mě to - ale zpětně to připisuji tomu, že jsem byla přecitlivělá a taky tomu, že hned v počátku jsem hnusnou reakci slyšela ve vlastní rodině. Ale jakmile se dítě narodilo, tak buď to přestalo a nebo jsem to přestala vnímat - nevím.
katka+synek2007
8.1.2015 11:35:05
tak na to stačí nežít ve velkoměstě
8.1.2015 11:16:04
Oni si lidi časem zvyknou. Taky jsem zažila situace k popukání.
Čekala jsem třeťátko, chvíli před porodem, pupek nešel přehlédnout:
Jé, vy čekáte miminko?
No.
A proč, když už máte holku i kluka?

neregistrovaná
  • 
8.1.2015 11:05:05
taky velice "taktní" dotaz :-(
Kalali
8.1.2015 11:00:52
Aspoň u nás to tak bylo. To jsou takové ty hloupé společenské řeči kolem dětí, aby řeč nestála (s výjimkou pár idiotů, kteří skutečně měli potřebu rvát mi svůj názor o hodnotě párečku zcela fanaticky a nepřestali, dokud jsem jim to neodkývala nebo je neposlala kamsi). Jinak je to každému jedno. Sama někdy slyším sama sebe říkat hroznou zhůvěřilost, kterou když jsem slýchávala já, tak jsem si myslela něco o debilitě tázajícího, typu že se nastávajícího staršího sourozence ptám, tak co, těšíš se na sourozence a co by si raději chtěla - kluka nebo holku apod., i když vím, jak to moje dítě nesnášelo, protože to slyšelo denně několikrát. Z podobného soudku debilit jsem už dokonce jednou spáchala dotaz, zda je na dotyčného jeho učitelka hodná:-). Což jsem jako dítě považovala za důkaz demence tázajícího se.
fyi
  • 
8.1.2015 10:54:36
to víš , že si to čas od času řeknu, že za to můžu, ale já sem o tom riziku
před jedenácti lety nevěděla, tolik se o tom tenkrát nepsalo ani nevědělo, aspoň ne u nás...
Renka + 3
8.1.2015 10:41:48
Kde to žiješ? Mě nic takového okolí neříkalo. Buď ráda, že nemusíš řešit opravdové starosti.
jentak
  • 
8.1.2015 10:40:38
Čert vem otázky. Zajímá mě - jak ses s tím vyrovnala - myslím tím, jestli ses dokázala zbavit pocitu, že za to můžeš - žes ji nechala oočkovat a pak se stalo tohle. Ptám se čistě ze zvědavosti, protože něco podobného se stalo kamarádce, dítěti je deset let a ač se snaží a chodí na různé terapie, přiznala, že vždycky večer, když přikrývá své děti, tak ji napadne - můžu za to já, neměla jsem ji nechat oočkovat, o riziku jsem věděla, ale nenapadlo mě, že se to může stát nám.
Stále trpí pocitem, že zavinila její stav a zničila celý její život a budoucnost.
Musí to být strašný.
Jen dodatek - pochopitelně si nemyslím, že za to rodič může, to v žádném případě.
8.1.2015 10:39:05
Mám dvě dcery, můj manžel ještě jednu dceru z prvního manželství, sama pocházím ze čtyř dcer a jedna z mých sester má také čtyři dcery.
Nikdy jsem se s takovými poznámkami osobně nesetkala, samozřejmě v rodině i v okolí řešíme tu převahu holčiček, ale spíš je to vnímáno velmi pozitivně, ne tak, že se nám kluk "nepovedl".
fyi
  • 
8.1.2015 10:28:14
horší , kdybyste měli krásnou druhou holčičku jako já, která po očkování hexavakcínou má těžký autismus..
To jsou pak horší otázky...
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 55 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.