| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Štvou mě lidi...

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5155 z 55 
yogurtová a dva yogurtíci
8.1.2015 9:49:28
U prvního mi to bylo jedno a u druhého jsem chtěla zase kluka,aby to byli parťáci a,že to bude jednoduší pro nás.(pokoj,oblečení apod.)Vyšlo to.Poznámky okolí jsou mi líto za malýho.Známá se ptala.A zkusíte tu třetí holčičku?Říkám,že jsme si přáli chlapečka,takže jsme spokojeni.A ona:A zkusíte tu třetí holčičku?Co dodat.
jentak
  • 
8.1.2015 9:30:09
Přesto to si myslím. Asi s tím máš sama problém, pokud bys neměla, nic nebudeš řešit.
say
  • 
8.1.2015 9:15:56
Žiješ zřejmě v nějakém specifickém prostředí, pokud má prodavačka apod. potřebu komentovat tvoje děti.
  • 
8.1.2015 9:04:26
ahoj Aneyka,
nic si z toho nedělej.... netaktní lidi potkávám taky a na jejich otázky dávám tak slušné, ale peprné odpovědi, že se většinou už na nic nezmůžou....
dám příklad:
mám 3 děti - 2 holky a 1 chlapečka, na otázku "Tak se vám to napotřetí podařilo, že máte kluka?"odpovídám takto: " Jak napotřetí ? Nám se to podařilo třikrát, máme 3 krásné a zdravé děti. "
Na otázku:"Kdy si pořídíte čtvrté ?" jsem odpovídala:"Příště si pořídíme rovnou trojčata, protože po jednom je to neefektivní."
A úplně "nejhloupější" otázka byla, když jsem čekala třetí:"Jak se vám to stalo?" Odpověď:
"No, úplně normálně."

Prostě jedna rada, odpověz tak, abys dostala tu druhou stranu, ne aby dostali oni Tebe, stačí se zasmát a prostě si přisadit. Určitě na něco přijdeš. Hezký den. A perlička na závěr: čekáme čtvrté a už si brousím zuby na všechny hloupé komentáře. To budou odpovědi. Se těším..... Takže užívej si svých dětí, manžela, protože rodina je to nejlepší, co můžeš v životě mít.~;((
Gábi_Smolíková
8.1.2015 9:00:53
a je třeba se takhle rozčilovat? Jestli to máš v hlavě opravdu srovnané jak tvrdíš, tak proč tě tolik štvou podobné otázky? Vždyť o nic nejde, ne?
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5155 z 55 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.