| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dvě třetiny dětí mají na táboře mobily

[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 138 [Dalších 38 >>]
jentakj
28.7.2015 12:58:54
Yuki - ale jo, ať sdílí, ale to je přece právě to nejlepší, že je to pak po příjezdu domů. Některé děti pak týden pusu nezavřou a vypráví a jiné potřebu nemá, tak jen řekne - dobrý. A na otázku - pojedeš za rok zas - když odpoví - jo - tak víš, že se mu tam líbilo.
Ale nemusí být připoutaný k matce, aby jí dítě hlásilo každý prd, který mu na mysl přijde. I o tom je samostatnost.
susu
  • 
28.7.2015 12:58:47
Jentak, jezdilas ty a tvoje děti na tábory? Přijde mi, že nevíš o čem mluvíš.~d~ Spokojené dítě nemá důvod fňukat do mobilu, prostě ti zavolá.
28.7.2015 12:58:02
Sorry, plácáš kraviny!
To, že někdo má v báglu kalkulačku, to z něj ještě nedělá inteligentní bytost.
Můj starší syn vyhrál olympiádu v matematice, pythágoriádu a klokana - má prázdníny!!! a má pohov ~t~~t~~t~ v matice leží celý rok, i on potřebuje pauzu - pauzu od čísel, od kalkulačky, od mobilu, od PC :-)
Dva týdny v divočině z něho rozhodně debila neudělají - spíš mu to velmi prospěje :-)
Yuki 00,03,07
28.7.2015 12:57:37
máš pocit, že se neosamostatní, kdhyžy mi napíše, že má puchýř? já jinak netuším, co dělají, ale on může napsat, když chce,

a jinak ano, toto není normáklní tábor, na ten by si nebrali kružítka :))
Yuki 00,03,07
28.7.2015 12:56:21
Jentak, ale zkus pochopit, že někdo má potřebu sdílet i to dobrý, jako třeba ta SMS "je to leště lepší než loni" - nic víc, ale má radost a tak se o tu radost okamžitě podělí (teda okamžitě když se večer dsotane na pokoj), ale má tu možnost

každý má jinou povahhu, jiný přístup k životu a někdo má velkou potřebu sdílet všechno, jiný ji má minimální, každýmu podle jeho potřeb - proto každý vybere tábor takový, aby mu ty potřeby umožnil naplnit.
takže nejsem striktně pro žádný zákaz, nevadí mi nic
jentakj
28.7.2015 12:55:24
Yuki - a k čemu mají mobil - jak jsem psala - trochu nesamostatné bytosti, když si v patnácti letech neumí poradit bez porady s maminkou s puchýřem a o každém prdu musí maminku informovat - to by to do odjezdu zapomněly?
28.7.2015 12:54:40
Bereš dva týdny bez mobilu jako drezůrování???? To myslíš vážně?
jentakj
28.7.2015 12:53:58
Yuki - samozřejmě si je pošli na tábor, kde bude dítě spojený s Tebou pupeční šňůrou, aby se v patnácti letech náhodou nemusel sám rozhodnout, co s puchýřem~a~
To je právě ono - mobily je dobrý sluha, ale zlý pán.
Ještě že jsou normální tábory.
Yuki 00,03,07
28.7.2015 12:53:11
vidíš, moji by na skautským táboře asi nepřežili, teda přežili by, ale příště by nejeli, oni jsou na táboře, kam si vzali pravítko, kalkulačku a kružítko, mají přednášky o matematice, genetice, astronomii... a jsou považovaní za inteligentní bytosti, když se přišli bavit a přitom něco naučit a to něco není přežití. a už teď vím, že za rok pojedou zase a za pár let budou jezdit na stejný tábor jako vedoucí, prostě toto je jejich styl trávení volnýho času.
každý tábor je jiný, tak je to správně, každý si může vybrat :)
jentakj
28.7.2015 12:51:05
Je to jiné - jestli jsi byla v nemocnici, tak víš, že celý den si tě nikdo nevšimne a když, tak leda proto, že máš zákrok nebo vyšetření - nic příjemnýho. Jsi se vším na vše sama. Na táboře to tak není - je tam program, máš tam kamarády - takže na stýskání nemáš pomyšlení,pokud náhodou dítě nefňuká do telefonu - mami, mně se stýská - a maminka na druhé straně - no to mně taky, tak to tam vydrž jo /jako kdyby to byla vojna nebo co/.
[<<Předchozích 90] Příspěvky 91100 z 138 [Dalších 38 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.