| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dvě třetiny dětí mají na táboře mobily

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 138 [Dalších 78 >>]
Yuki 00,03,07
28.7.2015 13:27:20
jak píšu, dokud děcko spací akci bez rodičů nezvládne, nemá na ni chodit, tímto se to nenaučí - naučí se brečet do polštáře a to není to, co bych já od svých dětí chtěla, toto je naučit nechci

na spací akci má jít až zvládne samostatně noc a mobil na to vliv nemá

učitelů se ptát nemusím, jsem učitelka :)
jentakj
28.7.2015 13:26:01
Yuki - pokud by mé dítě nevydrželo bez mobilu 2 týdny,nepošlu ho na tábor - není připravené. A zamyslím se nad sebou.
Yuki 00,03,07
28.7.2015 13:25:08
uááá, přečiti si to pozpátku líp, mobil se dá použít různě, já už jsem to psala, že NEHRAJÍ hry, na to čas nemají, ale mají možnost napsat a v tom vidím ohromný rozdíl

samozřejmě že dát děcku na tábor mobil na to, aby hrálo hry je špatně - ale je to jen a pouze chyba vedoucích, že nezaujmou natoli,, aby děcko mělo časa chuť na hraní na mobilu
a o to tady ale nešlo, ne?
Klenoflejn+4
28.7.2015 13:24:54
Já to vidím přesně jako Yuki, nechápu proč ten dril, proč by si měli zkoušet, co vydrží...
Můj partner je služebně v Rumunsku, už mi dnes asi 3x volal, prostě kudy jede, jak se má, že je v pořádku, jak šlo jednání...já jsem ve službě, měla bych se věnovat pacientům a mobil nechat doma??....no a nejmladší dítě je u ségry, taky volali, jaká byla noc...a dokonce pes je v psím hotelu a majitelé taky denně posílají zprávu a dávají občas fotky na facebook. Myslím, že takhle žijeme nejen my, ale vy všichni. Tak proč najednou dětem něco striktně zakazovat, probůh.
jentakj
28.7.2015 13:24:47
Yuki - právě že ten mobil to zhorší, zeptej se učitelů a učitelek zejm. malých dětí - řeknou Ti, jak milujou mobily u dětí na spacích akcích.
Yuki 00,03,07
28.7.2015 13:23:11
když ji vidíš, asi jí nemusíš volat, ne? já taky píšu, že s ní mluvím a ne že jí volám, mám to podobně :)
Yuki 00,03,07
28.7.2015 13:22:25
taky jsm si myslela, že mám dost zkušensotí a přitom jsem věděla tak málo

a spousta učitele k má pocit, že když učí už 5 let, tak děti znají a přitom fakt ne, nestačí to, opravbdu někdy ne

opravdu si nemuslím, že by čerstvě dospělý děcko, i když jezdí už pár let na tábopry, dokázalo odhadnout, proč který malý dítě brečí a jestli mu pomůže mít mobil nebo to zhorší

a nejen ten čerstvě dospělý, oni to nepoznají ani mnozí dospělí a někdo asi nikdy, jsme v tomto hodně opatrná po zkušenostech, který mám, (nejen svý zážitky z dětství), takže i to je jeden z důvodů, proč chci, aby moje děti měly vždycky možnost sdílet pocity a zážitky a nemusely s tím dva týdny čekat
jentakj
28.7.2015 13:21:53
Susu - však říkám, že už to chápu:-)
28.7.2015 13:21:39
Yuki,
s mojí mámou si volám méně, než ji vidím (bydlí od nác 15km, lze tam zajet na kole)
toéž můj otec, totéž tchánovci, totéž ségra
OBČAS si zavoláme (naše občas znamená 1xza dva týdny a možná i méně)

Včera můj syn pořádal na zahradě přespávačku ve stanech pro kamarády. Jeden -O- si přivezl mobil, a celé odpoledne trávil s mobilem v ruce hraním her a čumění na videa.. Ostatní chvíli koukali přes rameno, syn naštvaný, protože měl pro kluky nachystané hry venku agrilování... víš, jak to dopadlo? Ten kluk s mobilem nakonec seděl sám na lavičce a hrál si sám své hry. Ostatní lítali a hráli si spolu...
A víš čí je to chyba? Moje! Já sem měla jeho mámě říct, že BEZ MOBILU !!! Že kdyby cokoliv, budu jí volat já.
Do včera byli ti dva dobří kamarádi, dneska ráno syn volal, že už konečně odjeli... a že -O- celé dopoledne stejně hrál hry :-(
susu
  • 
28.7.2015 13:19:40
jenatk a dokážeš pochopit, že my to třeba máme jinak a že si rádi povykládáme hned ten večer?
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 138 [Dalších 78 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.