| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Domácí bazény jsou pro malé děti rizikem

 Příspěvky 17 z 7 
Lexi.
11.8.2015 12:38:04
"Jenže melé dítě nezná nebezpečí a je schopné do bazénu skočit, i když je rodič dva kroky od něj (můj případ). "
- je-li rodič 2 kroky od dítěte, jistě v tomto případě dítě pohotově vytáhne a dítě nepřijde k úhoně
mandelinka
7.8.2015 13:03:59
Bazén je jedna z nejlepších věcí co může člověk na zahradě mít.
Děti jsou v něm, v těhle vedrech, doslova celý den.
jentakj
7.8.2015 10:54:22
Ale rodiče nesmějí být tupci a nemyslet si, že když dítěti zakážou vstup, tak že je dítě poslechne. Jsou bazénové alarmy a spousta lidí s malými dětmi prostě bazén oplotí. Svůj dom. bazén bych nedala ani za nic - skvělá věc.
Analfabeta
  • 
7.8.2015 7:10:03
Ano, nezabezpečený, protože předpokládají, že malé dítě je pod dohledem. Jenže melé dítě nezná nebezpečí a je schopné do bazénu skočit, i když je rodič dva kroky od něj (můj případ).
Drop
6.8.2015 15:58:19
tak vyvýšený bazén je menší riziko než zapuštěný, který je zároveň se zemí, škoda že to dost ovlivňuje i výběr dovolené, leckterý hotel a penzion má nezabezpečený bazén
Yuki
  • 
6.8.2015 14:53:39
a to já zas jo, jen je potřeba dávat schůdky od bazénu dost daleko a nenechat dítě samotný venku, máme bazén 10 let a naučilo se v něm plavat hodně dětí, nejen naši kluci, ale i děti kamarádů
a teď tam právě jdeme, voda má asi 32 stupňů, ideální :)
Irena
  • 
6.8.2015 12:41:57
Proto jsem řekla, že bazén doma na zahradě nechci.
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.