| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Chtít rodit doma? To se v Česku neodpouští!

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 82 [Dalších 42 >>]
.kili.
3.12.2016 16:16:54
opr.: Jde o klamavou argumentaci, ze které máte skutku nevímco.
.kili.
3.12.2016 16:14:51
"někteří lidé zde zase nerozumí vašim odpovědím"

je to možné, nic s tím nenadělám, je to jejich věc
.kili.
3.12.2016 16:13:51
"sedí mi na vás jeden český : Něco chci a nevím co, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu."

Je to možné, a to už proto, že se v polemice soustředíte na diskutujícího a ne na předmět diskuse. Jde o klamavou argumentaci, ke které máte skutku nevímco.
Lexi.
3.12.2016 16:03:16
"příklad Vašeho dítěte není zobecnitelný. Dalších deset dětí a jejich roričů toho sdamého nadosmrti litují. Pro dalších deset je to samé vzpomínkou na zlé chvíle, které nakonec šťastně skončily. Dalších deset to mělo za běžnou věc, o které není třeba desetiletí psát a rozebíraz vlastní intimitu na veřejnosti."

- to se bezpochyby týká jak domácích, tak nemocničních porodů
Lexi.
3.12.2016 16:02:08
"že by mělo mít právo volby, nic více, nic méně. Moc nerozumín té Vaší otázce. "
- z toho si nic nedělejte, někteří lidé zde zase nerozumí vašim odpovědím
Lexi.
3.12.2016 16:00:21
Nemám zdaleka takovou zásobu latinských citátů jako vy, ale sedí mi na vás jeden český : Něco chci a nevím co, ale nedám pokoj, dokud to nedostanu.
.kili.
3.12.2016 15:55:14
opr.: Slovíčkařením není vyjasnění významu slova, výrazu.
.kili.
3.12.2016 15:54:16
- "Ale jo, jako obvykle - když neumíte odpovědět, začnete slovíčkařit."

slovíčkaření, madame, to je hra se slovíčky. Slovíčkařením není vyjasnější významu výrazu. Když chcete diskutovat o volbě a pletete si ji s názorem, pak je patzřičnou reakcí snaha dovědět se, co vlastně míníte.


- "Proč ne, každý diskutuje jinak."


jistě, někdo, např. Vy, napíše A a vyčítá druhému, že nechápe, že se tím míní B.


- "Jen že tahle vzletná hesla jsou úplně blbá. "

Netuším, která vzletná hesla míníte, já jsem žádná neuváděl.


- "Kupříkladu moje dítě je rádo, že se narodilo doma. Pravda ovšem je, že jsem její volbu zjištovala až dodatečně."

příklad Vašeho dítěte není zobecnitelný. Dalších deset dětí a jejich roričů toho sdamého nadosmrti litují. Pro dalších deset je to samé vzpomínkou na zlé chvíle, které nakonec šťastně skončily. Dalších deset to mělo za běžnou věc, o které není třeba desetiletí psát a rozebíraz vlastní intimitu na veřejnosti.








Sylva Š.
3.12.2016 15:37:08
Ale jo, jako obvykle - když neumíte odpovědět, začnete slovíčkařit. Proč ne, každý diskutuje jinak.
Jen že tahle vzletná hesla jsou úplně blbá. Kupříkladu moje dítě je rádo, že se narodilo doma. Pravda ovšem je, že jsem její volbu zjištovala až dodatečně.
.kili.
3.12.2016 15:11:17

- "proč myslíte?"

cogito ergo sum


- "ptala jsem se vás, jaký důkaz by jste si představoval, vy mi nejste schopen odpovědět..."

Vždyť jsem Vám odpověděl. Já si nic nepředstavuji a nemíním tvořit pleonasmy. Důkaz je ověřitelný souhrn důvodů a skutečností, potvrzující nějaký úsudek
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 82 [Dalších 42 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.