| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k porodnici Fakultní nemocnice

[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 193 [Dalších 73 >>]
Lena
  • 
16.5.2006 9:09:00
Ahoj Marie, myslím si že se dost ztrapňuješ.
Opravdu Tvé chování a chování tvé kamarádky hraničí ze slušností a nevím koho se pak chcete snažit poučovat.
Opravdu se zamysli a nestarej se o jiné maminy.
Ahoj Lena
H
  • 
16.5.2006 9:01:37
Kanálem můžeš lézt ty, holky si dělají z Vás prdel jak jste směšné :-) :-) :-) , ale v každém případě nevím co se do mě sereš ty PUKNO :-D , s tebou jsem si nepsala tak buď tak laskavá a nepiš mi............husy jsem s tebou nepásla
PS: Jo a nezapomeň mi odepsat aspoň zjistím jak tě to štve že musíš odepisovat.......dej se léčit
Marie
  • 
15.5.2006 20:05:29
Kdo tady je cholerický a asi brzy pukne, jsi ty, Heleno. Oprávněně se za sebe samozřejmě stydíš. Být na tvém místě, lezu kanálem. Podle tebe se má člověk vyjadřovat jako inteligent jen ve škole? Potom tu neuděluj rady maminkám, ať se díky tvému projevu-nejde jen o styl psaní-olomoucké porodnici nevyhnou. Děláš ostudu zbylému personálu. Carpe diem!
Helena
  • 
15.5.2006 14:49:39
Hele,nejsem ve škole abych tady psala podle toho jak se má,tak že buď laskavá a neber si mě a ani nějaká chytrá paní do tla...,taky nikomu nekontroluji jejich chyby a jak píší, je to spontání a to se mi na těch všech maminách líbí,ale vy dvě jsi na něco hrajete,tak už se opravdu postavte nohama na zem.
Nemám čas si něco kontrolovat,prostě jsem odepsala a jak? je prostě moje věc.
Já zřejmě narozdíl od Vás chodím do práce a neflákám se a nemám čas na opravování.
Stydím se za Vás a né za sebe :-D,takovou vysazenost a cholerii opravdu nemá kde kdo.
Marie
  • 
15.5.2006 13:01:59
Teď jsi , Heleno, zaperlila ještě více! Ivana má pravdu, sorry! Mám vysokou, ale tohle jsem nepobrala. Než to odešleš, přečti si to po sobě. Na gramatiku se vyprdni, aspoň zvládni souvětí napsat tak, aby tomu lidé rozuměli. Nemá to hlavu ani patu.
Helena
  • 
12.5.2006 16:10:14
HELE TY UČITELKO ČESKÉHO JAZYKA, KAŽDÝ DĚLÁ CHYBY ALE VIDÍM ŽE TY JSI JEDINÁ A BEZ CHYB..BUĎ TAK HODNÁ A ZAMYSLI SE.
ANO JSEM PORODNÍ ASISTENTKA A MÁM I VYSOKOU,JE MI TĚCH MAMIN LÍTO.
NEVÍM O CO TI JDE ALE V KYŽDÉM PŘÍPADĚ JSI JEDINÁ KTERÉ JE ASI JEDNO CO MATKY NEZAJÍMÁ...A TO JE BEZPEČÍ SVÝCH DĚTÍ
O TOBĚ TO ŘÍCI ANI NEMOHU
ČAU IVANKO A NEPRASKNI VZTEKY
Ivana
  • 
12.5.2006 13:25:40
Heleno, aspoň piš bez pravopisných chyb, pokud to jde, máš vůbec ZŠ? Děs. Jsi snad jedna z por. asistentek, že tak pěješ ódy na ol. porodnici? Ve Šternberku jsi evidentně nyní nebyla, snad před 20 lety, ne? Ty hekárno.
Brona
  • 
10.5.2006 10:39:16
Nemůžu nereagovat, jak jsem psala v předchozích příspěvcích teprve miminko čekám, ale již nyní rodí moje kamarádky, známé z porodního kurzu,... a musím jen doplnit informace od nich. Personál na porodním sále je bezvadný, ale dětské sestry jsou prý hrozné. Nejedna maminka brečela jak se k ní dětské sestry chovaly. Jsou nepříjemné, neochotné, na pokoj nepříjdou co je den dlouhý, a když už se za nimi vydáte sami, totálně vás sjednou. Věřím, že některé maminky mají i dobré zkušenosti, protože zase platí pravidlo, že to nejsou všechny. Tak že přeji jen a jen dobré zkušenosti.
Jarka
  • 
9.5.2006 13:22:04
Paní Burešová, po přečtení vaší odpovědi musím také reagovat. Já věřím, že je personál z olomoucké porodnice schopný odepsat tak, jak odepsal. Když jsem vykonávala praxi na porodním sálem, několikrát jsem se setkala s tím, že personál mezi sebou hanil rodičky, mluvil o nich krajně neslušně a na přímo k nim se choval naprosto neprofesionálně. Také jsem byla svědkem toho, jak lékař sestrám předčítal negaivní příspěvky z těchto stránek a pak se jim bujaře smáli přes celé oddělení. Asi nejsou schopni se nad sebou zamyslet a snažit se o nápravu. Závěrem, všichni tam nejsou stejní, ale špína padá na všechny.
Helena
  • 
4.5.2006 19:20:26
Hele kočenko,Šternberk je Hekárna, to že tam mají nové 3 pokoje tak to jsem nevěděla ale nic moc žádný pokrok.
Myslím si že je mnohem důležitější mít jistotu z bezpečí kdyby nastali komplikace než NÉ,a to Šternberk zaručit neumí.
[<<Předchozích 110] Příspěvky 111120 z 193 [Dalších 73 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.