| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k porodnici Fakultní nemocnice

[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 193 [Dalších 33 >>]
Gabina,dcera Terezka
  • 
10.1.2005 17:03:26
Porodnice v Olomouci je super nemuzu si stezovat snad jen ne moc dobre obedy jinak co se tyka pece o rodicky a miminka tak je to perfektni.Rodila jsem poprve a porod probehl bez komplikaci a v pohode urcite pujdu priste rodit opet sem do Olomouce ...diky vsem co se o me a o Terezku starali
17.12.2004 17:50:55
V olomoucké nemocnici můžu maximálně pochválit přístup personálu jak na porodním, tak i na oddělení šestinedělí.........po téhle stránce super. Starostlivé sestry i lékaři. Na porodním i když nás ten den rodilo 11 - super přístup a maximální starostlivost. Já si vyzkoušela vše - stahy 10hod po 5-ti minutách, epidurál a nakonec císaře. Mám minijizvičku a 3 den po porodu jsem jizvu skoro necítila..........
Děsné je, ale to prostředí. V porodním boxu není ani sprcha ani záchod, takže se na záchod nebo do sprchy plazíte přes celé porodní oddělení. Já přijela s prasklou plod. vodou, takže jsem tam pochodovala přidržujíc si obrovskou plínu mezi nohama - kalhotky nesmíte mít.........A když pak sedíte ve sprše na balóně a teplou vodou se snažíte zmírnit bolest při kontrakcích můžete mít to štěstí, že budou přijímat další maminku na porod a dávat ji klistýr na lůžku před sprchou - pak vás poprosí ať ještě chvíli ve sprše zůstanete schovaná. Mně se tohle stalo asi 3x - vodu mám ráda, takže jsem v té sprše byla asi v kuse 2 hod................
Na oddělení šestinedělí je nadstandard pernamentně obsazen. Pokoje mají staré vybavení, které k dobré náladě moc nepřispěje. 2 pokoje mají společnou sprchu a záchod, tak se o ně dělí 4 ženské a většinou ráno a večer jsem čekala i 1 a půl hodiny, abych se mohla jít aspoň vyčůrat...........
Návštěvy jsou v pohodě, ale nemáte si kam sednout, lidí hodně, místa málo, navíc to taky nemusí být příjemné vaší spolubydlící na pokoji. Stačí když každé z vás příjdou 3 lidi a nedá se tam hnout....................
Jinak můžu říct, že přístup sester super, snaží se pomoct jak můžou. Dětské i ženské sestry jsou opravdu moc hodné a příjemné.............
Příště bych si vybrala Prostějov. Říkala jsem si, že nehledím na prostředí, ale na zdraví miminka a v Olomouci je novorozenecká JIP, tak kdyby se něco stalo. Teď můžu s čistým srdcem říct, že prostředí dělá hodně. Protože, když nejste v pohodě vy, nemůže být v pohodě ani ten malý človíček, kterého jste porodila.............
  • 
14.12.2004 12:20:52
Jitko,
o té nové prostějovské porodnici psali v novinách, funguje cca od ledna 2004 (předtím tam bylo pouze dětské poporodní a miminka se tam vozila jen když potřebovala speciální péči). Podle toho, co psali v těch novinách tam nyní nabízí mnoho možností porodu - různé polohy a snad i porod do vody. Přesto přiznávám, že porody jsou hlavně o personálu, spíše odpustíte např. nepohodlné lůžko než přehlížení sester a lékařů.
No však uvidíme ...
4.10.2004 12:07:09
Preji vsem krasny den, prosim o zkusenosti s porodnici u Apolinare nebo z Brandysa n.Labem. Rodit bych mela cca do 20 dni (doufam,ze co nejdriv :-)) a zatim nejsem pevne rozhodnuta.Je mi jasny, ze vsude zalezi hlavne na lidech a nikde neni asi nic uplne super,ale presto uvitam jakekoliv informace.
Dekuji!
Pavla, Adrianka 7.9.2004
  • 
2.10.2004 21:20:58
Mile nastavajici maminky,
ma zkusenost s olomouckou porodnici je celkem cerstva.Vybirala jsem mezi touto porodnici a sternberskou a nakonec jsem se rozhodla rodit v Olomouci a udelala jsem dobre.
Nemuzu udelat nic jineho, nez Vam ji vrele doporucit!Vsichni, pocinaje porodnimi asistentkami, lekari a detske a zenske sestricky, byli vyborni!
Pokud tedy vahate, zvolte urcite Olomouc, budete moc spokojene.
jitka
  • 
1.9.2004 11:22:18
dobrý den
nevím kdo Vám podal informaci o tom že v Prostějově probíhají alternativní porody, nedávno tam rodily moje kamarádky a o alternativním porodu nemůže být řeč, rodí se tam jen v klasické poloze, nemají tam bazén ani jiné pomůcky, pokud vím tak personál se přestěhováním do nové porodnice nezměnil, atak nemůže být o změně řádně řeč, nehledě na to že v prostějově Vám po porodu nepomohou s kojením, neporadí..
Já osobně v PV nerodila ale, počínaje generací mají mamky až po současnost jsem na prostějovskou nemocnici neslyšela žádnou chválu, jediným kladem je nové vybavení a prostředí
zdravím
  • 
30.8.2004 12:15:13
Tomášek se narodil ve FN Olomouc v květnu 2004. Jako prvorodička jsem měla s porodu opravdu velký strach, navíc na internetu jsem četla dost nepříliš povzbudivých zážitků maminek z porodnic. ALE osobně nemohu než porodnici FN Olomouc vřele doporučit. Sestříčky i lékaři jsou profesionálně i lidsky na výši, rodila jsem na 2 směny a obě sestřičky, mající mě postupně na starosti, byli opravdu skvělé. Povzbuzovaly mě, pomáhaly, všechno vysvětlily, než cokoli udělaly. Žádala jsem o epidurál hned po příjezdu do porodnice a dostala jsem ho naprosto bez problémů (je zde zdarma). I poporodní péče byla výborná, dozvěděla jsem se i mnoho informací o kojení. Měla jsem nekomplikovaný porod, takže nemohu příliš hodnotit odbornou stránku, ale co se týče přístupu a psychické pohody - 100% spokojenost...
7.8.2004 13:54:34
Před měsícem jsem rodila v Olomouci,a nemůžu si na porodnici jako takovou ztěžovat.Jen se mi strašně špatně rodilo na polohovací posteli.Ale zvládla jsem to.Personál byl příjemný,paní doktorka i celý tým a na oddělení to celkem také ušlo.Je fajn,že maminka může mít své miminko hned od porodu u sebe.Kdybych šla znova rodit,asi bych opět zvolila Olomouc.
Hanka
  • 
10.6.2004 15:45:18
Ano, a dítě během porodu žilo, ne že bylo mrtvé, jak se nám tady na rodince snažil vnutit nějaký lékař.
Lenka
  • 
10.6.2004 14:02:46
..... a lékař je bez viny. Zajímavé, že o konci příběhu se už nikdo nedozví.
[<<Předchozích 150] Příspěvky 151160 z 193 [Dalších 33 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.