| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Maminka chtěla nakojit dítě v muzeu. Jak to dopadlo?

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 30 
Lexi.
11.8.2017 16:05:56
"nevím jak by paní reagovala, kdyby tam pobíhal nějaký muž s odhaleným nádobíčkem a poukazoval na vystavená pánská torza~t~"

- ~t~~R^ třeba by se ráda podívala ~t~
Lexi.
11.8.2017 16:04:23
Pokud by paní potřebovala nakojit mimino cca do 6 měsíců věku, neřeknu ani popel že ho chce kojit v muzeu nebo jinde na veřejnosti, protože mateřské mléko je pro to mrně jediný zdroj potravy. Ale roční capart už není žádný kojenec, je to batole a to nepotřebuje nutně mateřské mléko k zahnání hladu a žízně, obdobně poslouží i voda, čaj, rohlík... milion dalších možností doplňte sami.
Trochu mi připadá, jestli to od paní nebyl trochu "propagandistický" čin, něco na způsob zde hojně propíraného kojení v parlamentu, kojení v parlamentu při proslovu a tak (tam to alespoň byli opravdoví kojenci). Tak ona se chce zviditelnit kojením v muzeu. Tomu by trochu odpovídalo i to, že batole bylo při kojení neklidné - jestli to batole vůbec kojit chtělo... (své děti jsem v tomto věku také kojila a vždy při tom klidně seděli nebo stáli)
jentakj
11.8.2017 15:41:31
Nevím - třeba v okolí není si kde v klidu sednout, venku žádný parčík poblíž, venku je hnusně jako dneska...........
To jsou důvody. Akorát jak píše - neposlušné batole. No nevím, kojila jsem dlouho, ale pokud mé děti se kojily, tak byly normálně v klidu, protože kdyby ne, tak nic. A mně bylo nepříjemné i skrytě kojit dítě - obzvlášť tak velké. Pro ten účel jsem měla s sebou čaj a něco na žužlání.
patera
11.8.2017 13:33:22
To by řvala joko bejk, že narušuje mravní výchovu jejího ročního hada a jí chce znásilnit.
patera
11.8.2017 13:32:12
No a proč by měla tak velké děcko kojit na veřejnosti. Hlady by neumřelo.
white
11.8.2017 12:00:14
Ostatně nevím jak by paní reagovala, kdyby tam pobíhal nějaký muž s odhaleným nádobíčkem a poukazoval na vystavená pánská torza~t~
Lexi.
11.8.2017 11:20:21
Chápu proč kojí roční Dítě, ale nechápu, proč ho musí kojit zrovna v muzeu. Pro toho už kojení není výhradní strava, bezpochyby by bylo vhodnější nakrmit ho na veřejnosti standardním jídlem a kojení si nechat do soukromí.
Bára
  • 
11.8.2017 10:41:30
Nebylo by teda lepší, kdybychom chodili nahatí? Pokud má dáma problém s uměleckým zobrazením krásy, tak by si měla uvědomit, že ona sama bohužel není madona.
O čem je článek? O pošahané sluníčkářské pomatence, co má dojem že někdo je zvědavý na její prsa a jejího cucajícího kojence?
white
11.8.2017 10:25:22
Nechápu proč kojí roční dítě:)
Inka ..|-.|-.-|.-
11.8.2017 10:15:08
Nechápu proč kojí roční dítě v muzeu.
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 30 

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.