| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Symboly svatebního dne

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 309 [Dalších 249 >>]
  • 
19.8.2005 13:07:34
Prosím o poslání vtipů a pár článků do svatebních novin. Děkuji Sylva
Klára
  • 
21.4.2005 13:57:45
Už ani přesně nevim, prolízám teď spoustu svatebních serverů. Bylo tam psáno něco typu - na co by se mělo pamatovat! Myslím že to psal nějaký svatení koordinátor. Samozřejmě mám na mysli nějakou jemnou, ne moc kýčovitou korunku. Protože jsem si říkala, že když se dávají do vlasů různé ozdůbky, tak proč ne korunku - samozřejmě bych už nic jiného ve vlasech neměla.
Lenka
  • 
21.4.2005 11:35:46
Nevkus to určitě není! Důležité je, abys měla na sobě to, co se ti líbí a v čem se cítíš dobře. Korunka se snad příliš nehodí k dívce s brýlemi, ale jinak myslím není problém. O tom nevkusu jsi někde četla nebo kdo ti to řekl?
Psychouš
  • 
19.4.2005 16:05:36
Velké procento mladých děvčat touží po sňatku, protože si od dětských let přejí být princeznou. Aspoň jeden den. :-)

Klára
  • 
19.4.2005 15:24:13
Ahoj, prosím o radu ...... staršně moc se mi líbí mít ve vlasech o svatebním dnu korunku, ale někde jsem četla, že pokud se jedná o klasický obřad je to prý - NEVKUS. nemáte někdo s tím zkušenosti???? Děkuju Klára
Janča
  • 
15.4.2005 9:18:48
No, tak to je opravdu trochu hodně. Ja jsem z Prahy ..... takže Zlínský kraj opravdu trochu z ruky... ale to neva stejně dík. Šaty si jdu vybrat dnes .. tak uvidíme. S tím obrázekm to zkusím. V te kytičce toho bylo víc ... neznám přesně názvy, ale bylo to na www.svatebnikytice.cz (kulaté kytice).

Děkuju a také přeji hodně štěstí!
Lenka
  • 
14.4.2005 13:46:48
Jančo, mám k tomu stejný přístup jako ty - nechci na svatbě šetřit, ale na druhou stranu ani přehnaně utrácet. Ta kytka je naprosto předražená. Z čeho by byla? Já mám krásnou (podle mě) kombinaci rudých růží s bílými liliemi v docela originálním "balení" a včetně korsáže pro ženicha a kytiček pro maminky to vyjde na 1600,-! Těžko ti radit květinářství, když nevím, odkud jsi. Pokud nemáš daleko do Zlínského kraje, tak bych ten tip měla:-) Ale rozhodně v každém dobrém květinářství by ti měli udělat kytku podle tvých představ, takže s tím obrázkem to určitě zkus. Ideální by bylo mít s sebou i obrázek šatů, aby to šlo hezky dohromady. Přeju hodně štěstí!
Janča
  • 
14.4.2005 9:12:29
Ahojky, jednou jsem si tak brouzdala po netu a koukala se na svatební kytky - chtěla jsem něco něžnýho a zároveň zajímavýho. Narazila jsem na jednu moc pěknou kytičku, ale po tom co mi přišla odpověd na dotaz kolik že stojí ( 3.500,- - 4 400,-) jsem trochu padala do mdlob. Je to tak normální cena nebo se dá sehnal i lacinější???? Jsem sice zastáncem toho, že na svatbě nechci šetřit, ale zase platit tolik když nemusim se mi taky nechce. Nemáte někdo tip na dobré květinářství. A myslíte, že kdybych tam přišla s fotkou té kytičky co se mi líbila, že by byli schopni mi podobnou vytvořit??? Díky Jana
11.4.2005 11:39:06
No pocasi sice nevyslo, ale to neva. O tech satech jsem ji to rekl, ale samozrejme diplomaticky :-), tzn. neco ve smyslu, ze jsou opravdu hezke a ze jsme si mohli usetrit komplikace s pujcovnou (udajne problem s neprijemnym personalem bez snahy neco resit - kdybych u toho byl osobne, asi jim ty saty vratim a jdu jinam, ale takove detaily nejsou dulezite).
Lenka
  • 
11.4.2005 11:25:09
Taky gratuluju! Jen doufám, že jsi to nevěstě o těch šatech neřekl:-) Aby ji to nemrzlo. A jaké jste měli počasí? U nás bylo v sobotu hnusně, zima a celý den pršelo...
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 309 [Dalších 249 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.