| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku K výživě novorozenců a kojenců

[<<Předchozích 130] Příspěvky 131140 z 174 [Dalších 34 >>]
Jana, 8měs. syn
  • 
18.6.2004 10:52:27
Ahoj, chtěla bych se zeptat zda nevíte, od jakého věku dítěte mu můžu vyrábět domácí jogurt z normálního (krabic.) mléka, když normálné se mléko doporučuje až od 1 roku min. Děkuji
Janka, 2 kluci 3r., 6 měs.
  • 
15.5.2004 11:22:40
Aksalko, mám naprosto stejné zkušenosti. Zažila jsem to už s prvním synem, který čím byl starší, tím se kojil častěji- á 2 hod. ve dne v noci a s příkrmy po 6 měs. se to příliš nezlepšilo. Nyní kojím mladšího syna - nikdy to nevydrží 3 hod. bez jídla, a poslední měsíc přibral 7OOg.Kojím ho ve dne á 2 hod., usíná (se mnou) ve 22h a v noci se budí ve stejných int.Jsem utahaná a nevyspalá, ale prý je to normální. Důležité je, jestli je spokojený a má 5-6 mokrých plen denně. Držím palce.
Majka
  • 
29.4.2004 20:11:00
A prosim te, kde se daji ty studie sehnat? A jak se ty botuliny do medu dostanou? Pouzivame med zcela bezne, mame v rodine a v okoli nekolik vcelaru, ale nikdy jsem o podobnem problemu neslysela.
Lida+2
  • 
29.4.2004 18:09:57
Mily pane doktore Viktore,
jak uz se zde zminila jedna matka, v zemich mimo CR (ja osobne ziji v UK) a precetla jsem temer vsechnu dostupnou UK a USA literaturu tykajicich se vychovy deti apd. Tak v techto publikacich je vsude napsano, NEPODAVAT!!!!! detem do 12m med (prave kvuli te bakterii botulo-charakteru, ktera dospelemu nic neudela ale pro kojence muze byt fatalni). Take se doporuceje nepodavat detem med, ktery neprosel "procesem" tj. podavat med pouze kupovany (ne domaci).


Takze pane doktore Viktore, mozna by stalo za to studovat i ze zahranicnich zdroju (nase republika je preci jen malizka na to, aby byla schopna delat vsechny vyzkumy)
Daniela+Nithi
29.4.2004 2:20:14
Berou domu - myslela jsem z porodnice....
Daniela+Nithi
29.4.2004 2:19:31
Drahy pane doktore, nevim jak v CR, ale pres ocean se med detem do jednoho roku opravdu nedoporucuje a to kvuli botulismu.
Jak kniha jenz vydava Health Canada a co si vsechny maminky ( alespon v QC) berou domu rika, med obsahuje spory jenz muzou zpusobit botulismus- zridka se vyskytujici jez casto fatalni nemoc.
Viktor
  • 
29.4.2004 1:43:41
V žádném případě se medu nemusíte bát a nijak ho převařovat nic se vaší malé nestane rozhodne se toho nebojte Dr. Viktor Ph.D.
Ferdulka
18.4.2004 20:04:38
Bílý jogurt se doporučuje pro děti od ukonč.7.měsíce,tvarohy typu Pribináčků apod.až po roce života kvůli zátěži ledvin.
18.4.2004 19:23:30
Dobrý den, zajímalo by mě od jakého věku mohou děti dostávat jogurty a smetánky?Děkuji za odpověď
Milada.
28.2.2004 22:02:30
Ahoj Ramiro,

znám Tě z jiného webu :-) a vím, že jsi správná maminka. Nenechej se vytočit.

Milada
[<<Předchozích 130] Příspěvky 131140 z 174 [Dalších 34 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.