| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku K výživě novorozenců a kojenců

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 174 [Dalších 124 >>]
9.12.2006 14:29:23
Zdravím,
začínáme také s příkrmama. Moje dcera Karolínka nechtěla jíst mrkev, tak jsem koupila mrkev v bio krámku, a může se po ní přetrhnout. Moc ji chutná. Už budu kupovat zeleninu jen v bio krámku.
Markéta
Líza
5.11.2006 6:50:40
Simono, a to jako proč? Souhlasím, že je to brzo, mají ještě dva měsíce čas. Ale škodlivé, nevhodné? Kdes to prosím tě vzala?
Simona
  • 
5.11.2006 1:23:59
A proč bys mu ten brambor dávala? Přijde mi to úplně zbytečné, ne-li přímo škodlivé. Brambor jako první příkrm určitě není dobrá volba, zvlášť takhle brzy.
  • 
4.11.2006 22:56:38
Zdravím, mám jednu otázku. Mohu dát plně kojícímu dítěti vařený brambor nesolený? Dítěti je 4,5 měsíce. Děkuji za odpověď Romana. Ps: co byste doporučila/-y???
Jitka Karvanová 9měs. syn
  • 
3.11.2006 14:32:31
Mohl by mi někdo poradit, co můžu dát 9 měs. dítěti za potraviny, když má atopický ekzém? Všude se píše něco jiného a už nevím, co s tím. Bojím se, abych mu to ještě nezhoršila. Jedná se mi hlavně o svačiny. Např. od kdy můžu jogurty, pribiňáky, pudinky, chleba s máslem, sýrem atd. Díky moc. Ahoj
  • 
31.10.2006 13:25:59
My jsme delali zavarene ovoce (merunky) bez cukru - navody jsou na internetu, a jabka s malym mnozstvim glukozy (=hroznovy cukr). Konzervant tam zadny neni, je to sterilizovane zavarenim. A nebo dalsi moznost zamrazit namixovane ovoce
Lída+2
20.10.2006 16:52:32
http://www.rodina.cz/diskuse136.htm

optej se tady
20.10.2006 14:31:23
Ahoj maminky,

prosim ma nekdo z vas zkusenosti s vyzivou deti podle pana Forta? Mam osmi mesicniho syna a rada bych uvitala rady jak prikrmovat. Snazim se vest podle jeho rad, ale zda se mi synuv jidelnicek trosku jednotvarny, tak bych uvitala recepty a vase zkusenosti.
Mnohokrat dekuji

Blanča
  • 
11.10.2006 21:38:54
myslíte, že je vhodná červená řepa (čerstvá)a zelený fenykl? Všude doporučované brambory se nám nezdají nejvhodnější (solanin). Ameriky jsme si prý dovezli ten nejhorší druh, kteří domorodci vůbec nepoužívali. Nahradila bych je topinamburem.? Je nutné každou zeleninu stále zkoušet extra? Máme jedlé kaštany, na Korsice prý tvoří základ jídelníčku, mohly by je 4 m. děti?
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 174 [Dalších 124 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.