| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku K výživě novorozenců a kojenců

 Příspěvky 110 z 174 [Dalších 164 >>]
milena,nechutenství
20.9.2011 13:16:41
Prosim Vás o informace jak v této problematice pokračujete. Jsme na tom stejně a už jsem z toho zoufalá. Byl by nějaký kontakt na Vás.
Danča, +1
1.9.2011 13:13:25
Nám na prdíky pomohly kapičky od Espumisanu, dávala jsem po pěti kapičkách a zafungovaly víceméně ihned. Malé se ulevilo a mě teda taky. Od té doby dávám. Takže za nás můžu doporučit.
Tatiana Kekelyova
  • 
3.7.2011 14:58:35
Dobry den,
mame takmer stejny problem, od kojeni, umelych mlek, prikrmu,........... taky jsem hodne vycerpana.5 krat denne
vymyslet aby neco snedl, breci u toho, od lahve se odtrhava. a nechce ani jine tekutiny, jen nasilu lzickou.
ne vzdy mame pomocenou plenku.
maly mel pul roku 69 cm 7kg. mleko vypije jedine v noci, nebo to zkousim hned po probudeni ze spanku pres
den. kym se vzpamatuje, tak neco vypije. takze taky se pridavam a moc moc privitam jakoukoliv radu.
dekuji Kekelyova
Katka, chlapeček skoro pět měs
20.4.2011 12:49:34
Ahoj Jano, mám úplně stejný problém, ba skoro mám pocit, že máme stejnou paní doktorku. Když jsem se v polovine pátého měsíce zmínila o možnosti příkrmu (jsme na UM), dostala jsem vynadáno a doporučeno, ať dávám na noc kaši - taktéž ovšem označenou od 4. ukončeného měsíce. Byla jsem tak zmatená, že jsem obvolala všechny infolinky - sunar, nutrilon a všude jsem se dozvěděla, že ukončený 4. měsíc je skutečně chvíle, kdy dítě začíná měsíc pátý. Tak jsem pak jen doufala, že při kontrole u paní doktorky z honzíka nevyjde ven červený bobek po mrkvičce a že nebude mít zeleninku za uchem. Příkrmy mu zatím moc svědčí. K.
27.2.2011 12:45:28
Ahoj, s obilnými mléky s tebou souhlasím. Jen se chci zeptat jak mléko vaříš, v papiňáku nebo jen v hrnci?
Děkuji
Hanka
7.1.2011 12:47:09
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je možné dětem podávat zvěřinu. (Divočák, srnčí, daněk, muflon . . ..) Pokud ano, od kdy???

Díky a hezký den

Hanka
zuzana nova,5mesicni dite
  • 
24.9.2010 19:25:47
plastovou lzicku dite cumla jako hracku, zkuste kovovou,pri nove chuti dite zbystri a velmi rychle pochopi) vyzkousene)
  • 
2.8.2010 21:33:11
Proboha, co je to za blbinu, slecna ze zdravky asi spala na prednaskach, ne?
Logicke je, ze kdyz se dite narodi, zacne si zit svuj prvni mesic a jelikoz ma mesic pouze 30 dnu, ne 60, tak tento prvni mesic je ukonceny po tech 30 (resp.31) dnech!!!
Navic dokud neni prvni mesic ukonceny, nemuze zacit druhy, takze prvni mesic rozhodne nelze ukoncit ve dvou mesicich veku, to je fatalni ... :-)
dajkajedna
13.10.2009 22:37:26
Ono všechno z Kanady a USA nemusí být to správné...
Imunita človíčka je stabilní až okolo 3. roku dítěte, a ne ve 12 měsících !! S medem se to má tak, že si můžete nechat udělat rozbor medu (od včelaře nejlépe) :-)), vůbec ne kupovaný - ten je vyroben synteticky a včely neviděl ani z rychlíku. V pravém včelím medu jsou naopak velmi prospěšné prvky. Kdo je líný nechat dělat rozbor a následně správně med skladovat a nabírat vždy čistou lžičkou !!(ne olízanou), ať raději med nedává do 3 let dítěte. Lékaři se neshodnou, protože málokterý je zároveň včelař...~d~
sisi
  • 
11.9.2009 22:31:03
vidím,že se netrápím sama. Už jsem si myslela,že jsem udělala něco špatně. Říkám si, že se to spraví,ale ne. Má den,kdy něco sní a den ,kdy do sebe kromě mlíka nic nedá. Každý mne uklidňuje,ale stejně mě to trapí. Syn byl jedlík a tak mě to nedám a stále hledám jak to dát do pucu. Narážím jenom na to, žemám čekat a nenutit.V tu chvíli si říkám ještě,že mám to mlíko. Jediné co ji chutná a i něco sní je suchý rohlík. Ten prostředek si sama vydlabe a aspoň něco sní.
 Příspěvky 110 z 174 [Dalších 164 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.