| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Indiánské babičky žijí i v Čechách

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 63 [Dalších 33 >>]
  • 
16.9.2003 21:22:09
šátek často používáme,mám ještě 2 starší děti a když je vodím do školy
a na různé kroužky,je to super.
Miminko nám ale vÿrůstá z té nejzákladnější kolíbky a já nemám návod na kolíbku 2,nebo na jiny úvaz pro větší miminko.
  • 
16.9.2003 21:22:03
šátek často používáme,mám ještě 2 starší děti a když je vodím do školy
a na různé kroužky,je to super.
Miminko nám ale vÿrůstá z té nejzákladnější kolíbky a já nemám návod na kolíbku 2,nebo na jiny úvaz pro větší miminko.
  • 
20.6.2003 18:09:43
Hodně jsem šátek sháněla před druhým porodem. Bohužel jsem v té době neměla přístup na internet. Měla jsem kontakt jen na šátky Vatanai, připadaly mi super, ale dost drahé. Nakonec jsem měla baby-vak a moc se mi osvědčil, dokud byl Honzík malý. Jak začal těžknout, litovala jsem, že jsem nesehnala šátek, který se dá uvázat přes obě ramena. Vak jen přes jedno. Teď se dá u nás v mateřském klubu sehnat šátek za 550, což je skoro polovina ceny vaku a čtvrtina ceny vatanai-šátku. (kdyby někdo nemohl šátek za tak skvělou cenu sehnat jinde, Kasparek.webz.cz. Máme i krosnu na záda, manžel nosí Honzu radši v ní, ale mě připadá šátek lepší. Kočár nezavrhujeme, někdy je lepší to, jindy to, je paráda, když má člověk víc možností a může si vybírat.
Jířa
dasa
  • 
29.5.2003 15:22:21
doporučuju všem maminkám a moc. Dá se jít kamkoli kdykoli a s kýmkoliv, nejde s kočárkem porovnat. Nevýhoda dítě je těžké a chce to fyzičku nebo rozumně kombinovat s dopravou. Na úřady není nic lepšího. Po plavání je ale lepší kočárek. Celkově považuju za bezva nápad.
dasa
  • 
29.5.2003 15:20:58
doporučuju všem maminkám a moc. Dá se jít kamkoli kdykoli a s kýmkoliv nejde s kočárkem porovnat. Nevýhoda dítě je těžké a chce to fizičku nebo rozumě kombinovat s dopravou. Na úřady není nic lepšího. Po plavání je ale lepší kočárek. Celkově považuju za bezva nápad.
*Leona
27.2.2003 20:06:05
Ahoj Hanko,
podle návodu u 3-polohové klokanky od Chicca se tato taky může používat až od 2 mesíců!!! Dej si na to pozor! Žádnou klokanku nedoporučují používat dříve než od 4 měsíců (resp. dvou) - pro novorozence je opravdu nevhodná. Ideální je šátek nebo babyvak.
Odborníci navíc pro nejmenší nedoporučují klokanky vůbec - i ve čtyřech měsících je páteř miminka nezpevněná a časté nošení ve svislé poloze malému rozhodně neprospívá.
Snad jsem Ti moc nezamotala hlavu.
27.2.2003 12:49:21
Ahojky,
pokud mas tu klokanku Chicco, co ma 3 polohy ( dite skoro lezmo, celem a zady k matce), tak je to v pohode, pokud mas jen 2polohy, tak podle mych informaci ma byt pouzita od 2mes. Spis nez klokanku doporucuji satek, my ho pouzivaly od cca 10dnu a vse OK, v klokance detti tak divne visi, vypadaji jako lotky, kterym visi nohy a ruce, v satku si mimi hezky "zabalis" a nic mu nikde nevisi:-))
Hodne stesti
Patricie
Hanka, 7 mesic
  • 
27.2.2003 10:11:30
Vcera jsem se v unorove Mamince docetla, ze klokanky na bricho jsou vhodne az od ctvrteho mesice veku mimina. Sama mam Chicco, ktera ma vyztuzena zadicka a v navodu, ze by se mela pouzivat od ctvrteho mesice nic nepisou.
Poradite?
jana
  • 
21.2.2003 12:39:31
pekne, dat odkaz na stranku se sexem
Johanka prodává šátky
  • 
12.1.2002 0:25:55
Milá Jano,
prodávám šátky na nošení dětí z Guatemaly a z Indie, ceny jsou podle délky (3,6m - 5 m) mezi 1000 a 2000 Kč. Rozesílám s nimi také návody k vázání, jsou to ty samé, co jsou na internetu.
tel: 0335/333 240. mail: Johanka_Kuca@yahoo.de
Ahoj, zdraví Johanka
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 63 [Dalších 33 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.