| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Indiánské babičky žijí i v Čechách

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6163 z 63 
Petra
  • 
27.4.2001 11:08:56
Verunko, Verunko, ty jsi pekna mrska. Takova mrnava, a uz to s tou mamou pekne umis valet. Kdyz si takhle hezky papas kdy chces, to uz asi musis byt pekny cvalik. Nezaslechla si treba nekdy, ze by mamka rikala neco o tom, ze ji boli zada?
Lucka (20), zatím bezdětná
  • 
27.4.2001 10:07:38
Myslím, že je to skvělé. Brzo plánujeme miminko a určitě bych si to chtěla pořídit. Bydlím v malém městě, kde zná každý každého, ale vídám tu jednu mamču, která takhle omotanou ratolest nosí. Vypadá to hezky a je to praktické. Vzpomínám na maminky, které se dožadují pomoci s kočárkem do autobusu...Takhle je to vyřešené.
Zuzana,32 let,syn 8 let
  • 
27.4.2001 6:55:51
To se mi líbí.Šátky Vatanai se mi zdají opravdu super.Když byl můj syn malinký byli jenom klokanky.Mně se osvědčila,ale ten šátek se mi líbí víc.
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6163 z 63 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.