| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Svět v matčině lůně - díl první

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 36 [Dalších 16 >>]
Jana,28tt a čert Pája 20m
  • 
12.7.2005 21:28:41
Já taky žiji v Praze a musím říct, že cigaretovému kouři se vyhýbám z nejdnoho důvodu, ale bohužel je to někdy téměř "nadlidské" úsilí. Stačí vystoupit např. na Kačerově, I.P.Pavlova nebo Smíchovském nádraží a vyčkávat tam na příjezd busu/tramvaje. Rázem se člověk ocitá jakoby v putyce minimálně 4.cenové skupiny. Abych to nemusela čichat musím odejít někam úplně mimo zastávku a pak zase mazat zpět když se blíží očekávaný spoj, což obzvlášť cestuji-li i s malou v kočáře není dost dobře realizovatelné. Na těhle stanicích je to nejhorší, ale ani na těch malých to není o mnoho lepší. Nevím tedy kudy jezdíš, ale upřímně ti závidím ze potkáváš výlučně nekuřáky. je to vůbec možné?
Eva K
  • 
12.7.2005 14:53:47
To měl být asi ftip, ne? Kritizovat cizí je snadné. Copak máš s naší kuřáckou pacientkou ve svém nitru společného, že tě dohnala k takovýmto slovům? Ale vyprovokovala jsi k reakci spoustu lidiček.
Eva
Eva K
  • 
12.7.2005 14:45:32
Ahoj, velké štěstí asi máš. Myslím, že se kouří všude. Zrovna minulý týden jsem mokla 10 minut na zastávce, ale na čerstvém propršeném vzdoušku. Moje chyba, nemám ráda deštníky.
Musím říci, že najít restauraci, kde je nekuřácká místnost a má únosné ceny je v Parze kumšt. A nestává se zřídka, že jdeš na tramvaj v dýmu ranní cigarety jiného chodce. Ale myslím, že je to vždy o lidech. Když dělám něco takového, tak dám pozor, kde to dělám a jak to dělám.
Američani jsou úplně jinde.
Eva
Kteřina
  • 
16.6.2005 10:31:35
Katko jsi krutá a zlá...co s člověkem udělá anonymita v dopisování, že?
Kateřina
  • 
16.6.2005 10:24:09
...co udělá s lidmi anonymní dopisování, že?Nezastávám se Deni,ona si kazí své zdraví a samozřejmě částečně i druhým ovzduší a nejen................... ale vážně mě překvapuje jak TY jsi zlá...
mmm
  • 
16.3.2005 11:46:55
Vtipné připomínky - hlavně když si uvědomíme, že USA vypouštějí do ovzduší nejvíce jedů na světě. Patří mezi největší znečisťovatele obecně, a taky nejvíce využívají a zneužívají celou planetu. Až ji celou "sežerou", budou moct aspoň jásat, že se tlustí, ale s čistými plícemi, dožili konce světa.
13.10.2004 9:21:44
Příjde mi to jako ubohost, někomu říkat kvůli kouření, že je škoda, že ho nenechali chcípnout. Ať si každý raději nejdříve zamete před vlastním prahem a zkritizuje sám sebe a pak ať hodnotí ostatní. A rozhodně to jde jiným, a hlavně slušným způsebem, než jaký si to dokázala ty!!!!!!!!!!!!!!!!
Marek
  • 
16.6.2004 0:09:57
Tak to je mi tě vážně líto...
katka
  • 
9.5.2004 18:16:41
Ohavné... že tě nenechali chcípnout...
Olina
  • 
9.5.2004 18:11:43
"Fakt moc"? Co je pro vás moc? Co na tom nechápete? Ti lidé jsou si vědomi svého práva na život v čistém prostředí, práva na to, dýchat čistý vzduch. Když budete bez ohledu na ostatní vypouštět do vzduchu páchnoucí dým plný jedovatých splodin, pochopitelně se ohradí - co na tom nechápete, co se vám nezdá?
Jo, tady u nás je to o něčem jiném... :( bohužel.
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 36 [Dalších 16 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.