| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Marihuana má velká rizika

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 253 [Dalších 203 >>]
zmašťa
  • 
19.1.2006 21:28:43
hele dám ti jednu radu na to tvy astma! když se povšem dusíš tak tady maš jeden recept na jointa neni to moc oveřeny ale je to dobrý a mělo byto pomoct. trik je ve skořici kup si skořici ale vcelku,takoví ty klacky ty nadrť a daš je dohula misto tabaku v poměru 2:1 (hulčo,skořice) to ubal a vychutnej jeto sakramencky dobry a melo by to prej i pomahat na to astma!!!

ale nejlepší rada je: vyser se nato zasrany hulení.. může tě to pěkně zničit a to,co se tady píše vo trávě má fakt něco dosebe a že tosou jenom
kecy_kecy_kecy_kecy tak to fakt neni pravda!!!!

ja sam sem hulil a hulil sem fakt dlouho a bylo to všechno docela vpohodě
ale až doty doby kdy meto to začlo šíleně gumovat.! palici pak nastali časy že když sem se zhulil tak sem přicházel na takoví věci který ze začatku byli i celkem v pohodě ale časem se to přeměnilo ve věci dá se říct ve schýzi který sem si fur staršně rozebyral v hlavě a tomě právě gumovalo a ničilo teda si myslim.. a docela mě to poznamenalo a sere měto ale teť sem se už na to konečně dokázal vysrat a nebylo to vůbec jednoduchý skoušel sem to několikrát a nikdy sem to moc dlouho nevydržel ale teť sem to už dokázal proč? proto že sem už pochopil jak je hulení nahovno
tak že já JÁ SI SVÍHO JOINTA NECHÁM VZÍT!!!!!!!!!!!!!!!!
R.a.n.k.-18let
  • 
19.1.2006 4:41:49
Marihuanu konzumuji už ňákej ten pátek a musím souhlasit s tím,že kdo začne s hulením tak je o krok(skok) blíž k dalším jiným drogám(koule,tripy).I já už sem začal žrát tyhle svinstva,ale když zítra umřu,tak umřu s tím,že svůj dosavadní život jsem prožíval na plno.A co se týče závislosti???Fyzická u ganji(marihuany) a tripů(LSD)není,ať si říká kdo chce co chce.A psychická???Co je to psych.závislost??V životě každého z nás se najde spousta věcí,které vyhledáváme proto,že nás v životě uspokojují a dělají nám dobře,pak jsme na těchto věcích "psychicky závislý".Znamená to snad že je tato závislost ať už na čemkoliv špatná???Proč si pořád odpírat něco,co nikomu vlastně neubližuje?? A jestli se chcete bavit o škodlivosti na zdraví,tak nejdřív zbourejte statisíce továrních komínů,pohřběte miliony aut,... A pak se můžem bavit o tom co si pouštíte do plic a těla vůbec.A co se týče pervitynu,heroinu,... Ten kdo zajde tak daleko,je už jednou nohou v hrobě.Jednoduše-Fyzicky závislej člověk na per.her.-chodící mrtvola.Takže by ste se měli asi víc zabejvat tím aby zahle zkurvená chemie zmizla z ulic a daleko od našich dětí.A na ňákou trávu se vyserte,na tu nikdo nikdy neumřel a neumře. Peace for your´s
  • 
3.1.2006 21:06:51
já hulím
ty hulíš
on hulí
coer hulí
každej hulí
nigga
  • 
3.1.2006 21:06:51
já hulím
ty hulíš
on hulí
coer hulí
každej hulí
nigga
Sentinel
  • 
20.12.2005 16:15:37
Petra Neomi
http://www.loba.cz/root/kontakt/osobne/
  • 
7.12.2005 13:04:35
jojo dobrej nasor . to souhlasím!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 
6.12.2005 8:47:17
Hej jsi ta EWE co ma na netu vyfocenou tu fotku v tom pokoji? Jak jo, tak seš celkem kočka. Ja jsem tež EWE trochu dojeb, ne? Ted sedim ve škole na netu vypaleny a je to vpoho. Máš tam napsaný můj mail tak napiš. Peace
V1d1us
  • 
1.12.2005 18:27:57
Popravde?hulim aspon uz dobrej rok...nerikam ze to co pisete neni pravda ale myslim si ze pisete kraviny...trava podle me a mnohych dalsich lidi co sou na tom stejne jako ja rikame ze trava ma pouze pozitivni vliv na cloveka protoze ty co hulej tak vedi co to dela a kdyby to nebylo zdravy a dobry tak to nedelej to je jednoduchy...proste hulte jak jen to jde...a ze to jde dobre vidte :-D
Jura 15
  • 
1.12.2005 17:58:32
ja si taky teda myslim, ze srovnavani tabaku s marihuanou je pekna blbost a vubec to ZE MARIHUANA JE SKODLIVEJSI NEZ TABAK :-D :-D TO MI PRIJDE TEDA OPRAVDU MIMO MISU :-D
Student 15
  • 
1.12.2005 17:51:03
Marihuana je skoro nejlehci droga co znam. Neni navykova ! Pro mne je to lehci droga nez alkohol, tabak apod. Nepiju a nekourim, tohle beru jako drogy legalni, ale navykove a to mi vadi. Z marihuany nemam zadnou zavislost a muzu prestat kdy chci. Treba tedka uz sem pul roku nehulil zadnou travku a nemel sem zadny problem.
Taky ve skole nemam zadne problemy s ucenim atd. Vsechno mi jde fajn a dokonce mam i vyznamenani :-) :-).

Peace for all ;-)
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 253 [Dalších 203 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.