| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Marihuana má velká rizika

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 253 [Dalších 193 >>]
Ewe
  • 
25.11.2005 10:43:49
Nepochopila jsem,proč tady všichni píšou jak je marihuana špatná.To můžou říkat možná tak lidi,který jí ještě nezkusili...Myslim si,že kdyby trávu zkusili ¨hulit např. politici,hned by se na legalizaci v čr změnil názor a byla by to pohoda.Hulim trávu každej den asi 4 roky a fakt mě dost baví a že bych přestala??O tom fakt neuvažuju.A hlavně nepociťuju žádnou z těch věcí,který sou napsaný v předcházejícím článku.Tráva,i tráva chemicky upravená-skunk je super jen to zkusit.Tráva ve mě vzbuzuje krásnej pocit a prostě je nejlepší...A hlavně vim,že na tvrdý drogy NIKDY nepřejdu!Zůstanu v přírodě,protože vim co tvrdý drogy dovedou...Všem bych doporučila,aby si trávu zkusili ASPOŇ jednou zahulit!! :-)
surfer_vn
  • 
11.11.2005 17:48:07
omlouvam se za to co napisu, ale jinak to nejde.
TY JSI VÁŽNE PSYCHO DEBIL KDYZ PISES NECO TAKOVEHO(první odstavec)
jestli jsem nekoho urazil tak se omlouvam, ale ta osoba vubec nevi
  • 
11.11.2005 17:01:36
"ta marihuana je neskodna ale snizuje to impotenci takze se muze stat ze nebudes mit deti" tady akorat cituju co bylo napsáno, takže z toho logicky vyplývá že zvyšuje potenci, což je jen dobře ne? ...teda pokud nekdo nechtel napsat ze snizuje potenci???
  • 
10.11.2005 10:26:20
Ten kdo je pro puky at hlavne ma puky vzdy po ruce protoze se jednou urcite setkame
Líza
30.10.2005 16:05:38
Jakube Nováku, napsal jsi fakt nesmysl :-). Nešpor není redaktorem rodiny, a nekvalifikovaným už vůbec ne. Můžeš si myslet, že je příliš jednostranný, že jeho názory jsou zaujaté, můžeš s ním nesouhlasit, myslet si, že je extrémista, ale tvrdit o něm, že o tématu nic neví, je dost mimo mísu :-)))))))))))
Jakub Novák
  • 
30.10.2005 14:41:18
Opravdu mne pobavila tato věta z Vašeho článku"Podle jedné studie lze účinek dvou marihuanových cigaret na dýchací systém srovnat s dávkou 28 tabákových cigaret."To je opravdu veliký omyl a nesmysl.Myslím si, že redaktor, který napsal tento článek o této droze ví pramálo a tak Vás prosím,abyste vybírali pro psaní jednotlivých článků lidi znalé věci.Děkuji
Olina
  • 
26.10.2005 13:36:54
To jenom moudré opatření přírody jak se rychleji zbavit vás méněcenných. A taky adrenalinové sporty. Co kluci? Zkoušeli jste to?
JIRKA - hulim
  • 
26.10.2005 13:32:55
PROSIMTE, jenom ti slabsi jedinci, kteri o sobe vi, ze se proste neumi ovladat a nemaji nad sebou uplnou kontrolu by OPRAVDU NEMELI HULIT !!! Je mi 15 a hulim uz asi taky ty dva roky, ale jsem v pohode, ve skole prospivam s vyznamenanim a nemam uz nervy s ucitelu a sem "NAD VECI". Ten kdo vi, kde ma svoji hranici a umi se psychicky ovladnout je v klidu, protoze HULENI NENI FYZICKY NAVYKOVE !!!! a to muzu podlozit dukazy :-/. Staci kdyz si prectete nejakou PRAVDU o huleni ze stranky http://www.legalizace.cz :-).

Tod je ode mne vsechno a pravda je, kazdy ma svoji hranici A NIC SE NEMA PREHANET ;-)
  • 
8.10.2005 14:37:09
Zajimavý že nejchytřejší sou dycky ti nezasvěcení! - Kolikrát si takovej doktor zahulil aby napsal takovej objektivní článek? - HOWNO, 0, ZERO! Neví o čem píše!!!!

- To když člověk hulí, neznamená, že skolní někde na hajzlech s propíchanou žilou! - Přemýšlejte!

Peace s vámi - (c) 2005 Amateur
jointobus
  • 
10.9.2005 23:27:43
Kouřím špeky asi 5 let a měl jsem období, kdy jsem dostával chutě i na něco tvrdšího, nikdy jsem to ale s výjimkou několika hub neudělal a teď si stále kouřím svoje špeky a jsem spokojený, na nic jinýho už chuť nemám.
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 253 [Dalších 193 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.