| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Co znamená roztroušená skleróza?

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 86 [Dalších 46 >>]
olina 2 děti
  • 
29.9.2006 22:18:04
Všechny vás moc zdravím.Dlouhou dobu si pročítám vše o RS a dnes jsem došla k tomu,že mám čím dál větší potřebu,si o NÍ s někým popovídat.V březnu,téměř v den svých 39.narozenin,jsem byla hospitalizováná na neurologii a prošla veškerá vyšetření.V dubnu jsem absolvovala inf.terapii-kortikoidní,neustále se dopuji vitamíny,jsem častěji unavená než fit,brnění v nohou,rukách,občasný balanc.......Přesto,že pravidelně chodím k lékaři,diagnózu stále nevyřkl.Bojím se zeptat.NECHCI TO SLYŠET znovu.Mag.rezonancí byla potvrzená,ovšem lumb.punkcí nikoliv.Máte prosím někdo podobnou zkušenost?
iveta
  • 
18.9.2006 14:02:20
ahoj, mam podobne problemy, co ty..mravenceni, bolesti nohou nekdy necitlivost. mam hruzu a jsem presvedcena, ze mam RS. Lekari mi to zatim vymlouvaji a pry mam pocka, jestli si nemoc sedne nebo ne...
lekari mi tvrdi, ze je to reakce imunitniho systemu na nejakou prodelanou infekci a potrva nez to zmizi. nejak tomu neverim, ale rekli mi to tri doktori. Doporucuji ti imunologa Nouzu. napise ti nejake regeneracni preparaty. Kez by nam vsem bylo dobre. drz se ahoj iveta
iveta
  • 
18.9.2006 14:01:08
ahoj, mam podobne problemy, co ty..mravenceni, bolesti nohou nekdy necitlivost. mam hruzu a jsem presvedcena, ze mam RS. Lekari mi to zatim vymlouvaji a pry mam pocka, jestli si nemoc sedne nebo ne...
lekari mi tvrdi, ze je to reakce imunitniho systemu na nejakou prodelanou infekci a potrva nez to zmizi. nejak tomu neverim, ale rekli mi to tri doktori. Doporucuji ti imunologa Nouzu. napise ti nejake regeneracni preparaty. Kez by nam vsem bylo dobre. drz se ahoj iveta
  • 
16.5.2006 12:35:26
Moc ti držím palce. Mám 17 letou dceru, před týdnem ji začala brnět pravá ruka, teď ji má již ochablou. Už byla na CT mozku - negativní. Do konce tohoto týdne má jít na magnetickou rezonanci s tím, že by to mohla být RS.
Strašně se bojím amoc doufám, že to tak nebude.
Tobě držím moc palce a samozřejmě i vám všem ostatním.
Ozvi se, až budeš něco vědět.
  • 
16.5.2006 12:33:47
Moc ti držím palce. Mám 17 letou dceru, před týdnem ji začala brnět pravá ruka, teď ji má již ochablou. Už byla na CT mozku - negativní. Do konce tohoto týdne má jít na magnetickou rezonanci s tím, že by to mohla být RS.
Strašně se bojím amoc doufám, že to tak nebude.
Tobě držím moc palce a samozřejmě i vám všem ostatním.
Ozvi se, až budeš něco vědět.
Lerista
  • 
7.5.2006 23:39:32
Zdravím všechny, brnění v nohou mám už od 17 let. Teď je mi 25, vystudovala jsem vysokou školu, mám náročné zaměstnání. Před pár týdny jsem přestala cítit břicho. Udělali mi lumbální punkci, za týden mám jít na magnetickou rezonanci. Můj obvodní lékař mi jen od stolu zdělil, že všechno mám z nízkého tlaku a doporučil pít minerálky.Ještě že jsem na něj nedala a šla za neurologem. Moc se bojím, že mám RS. Tedy tuším, že asi ano, na netu jsem už přečetla co jsem mohla, bohužel to sedí...Prosím, držte mi pěsti, ať mi to dobře dopadne. Určitě se ozvu. Mějte se všichni moc hezky a BOJUJTE
  • 
29.3.2006 13:27:29
tak už patřím taky mezi vás.Je mi 36let,jsem z ostravy a budu slavit své 1 výročí.
  • 
6.3.2006 14:32:39
Dobrý den, jsem studentka posledního ročníku oboru pedagogika-sociální práce a píšu diplomovou práci na téma "psychosociální problémy lidí s RS". Prosím Vás o pomoc při mém výzkumu, který věřím, může pomoci nemocným i široké veřejnosti k pochopení této nemoci. Dotazník je umístěn zde: http://webhned.cz/rs/ a je zcela anonymní. Děkuji velmi, Kateřina Větrovská
klára
  • 
7.1.2006 22:05:20
moje mamka má roztroušenou sklerózu a její bratr taky, nevím co si mám myslet o svém zdraví? vím, jak se s tím dá žít. ale chci vědět na čem jsem, ...
Kateřina
  • 
30.11.2005 7:05:34
Milá Ilsi,chtěla bych Ti moc poděkovat za podporu. Je to hrozné vědět, jaký chameleon je tato nemoc. Kdykoli se to může zvrtnout..Bohužel jsem viděla až příliš něšťasných konců. Lék prostě neexistuje. Člověk musí jen věřit, že něco zabere a oddálí se katasrofa. Mám teď hrozné životní období. Já vím, je spousta lidí takto nešťastných. Máš pravdu, musím bojovat. Ještě jednou Ti děkuju. Kateřina
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 86 [Dalších 46 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.