| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nadané děti 4

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4144 z 44 
kokobelo
30.10.2002 21:21:14
Ahoj Evelyn, dík za podporu. Já ho taky vyzvedávám po obědě. Dilema mám o to větší, že jsem na MD se druhým synem, takže mě nic nenutí ho tam dávat. Je pravda, že zrovna dneska už to bylo o něco lepší a odpoledne mi sám od sebe říkal, že zítra už plakat nebude. Tak uvidíme. Ještě jednou dík. Eva
kokobelo
30.10.2002 21:21:05
Ahoj Evelyn, dík za podporu. Já ho taky vyzvedávám po obědě. Dilema mám o to větší, že jsem na MD se druhým synem, takže mě nic nenutí ho tam dávat. Je pravda, že zrovna dneska už to bylo o něco lepší a odpoledne mi sám od sebe říkal, že zítra už plakat nebude. Tak uvidíme. Ještě jednou dík. Eva
Evelyn1968,2děti
29.10.2002 22:04:45
Ahoj Evo,
můj syn byl na tom se znalostmi podobně ( mám pocit že o něco pozadu ), do školky chodil skoro každé ráno s brekem, tak jsme se apoň snažili ho první dva měsíce vyzvedávat po obědě. Taky byl hodně nemocný ( před tím nikdy ) ale během půl roku si zvykl tak, že když jsme ho vyzvedli před pátou hodinou, byl naštvaný, že si málo pohrál a dodnes na tu školku rád vzpomíná. Tak je to u Vás třeba taky jen delší zvykání a zlepší se to až časem. O školce pro nadané děti nevím.
Hodně úspěchů.
E.
kokobelo
29.10.2002 21:48:35
Zrovna jsem se chtěla na tomto serveru poradit o problému umístění nadaného (asi) dítěte do školky. Můj syn (teď v říjnu mu byli 4 roky) již nějakou dobu čte, od 2,5 roku počítá, zná hodiny, ovládá počítač, atd. Letos v září začal chodit do normální školky. Ta rána jsou ale strašně traumatizující jak pro něj, tak pro mě. Vůbec tam nechce. Vůbec nevím, jestli se máme dál trápit a čekat až si zvykne nebo tam přestat chodit. Myslím si totiž, že se mu tam celkem líbí, ale je na mě od malička dost fixovaný a nikdy neměl rád moc velký "ruch" a změny. Přesně, jak píšete, je typ uzavřeného dítěte. Možná, kdyby existovala školka s podobně nadanými dětmi, kterým by se patřičně věnovali, uvažovala bych o ní.
Mohla byste mi poradit, jak nejlépe postupovat?
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4144 z 44 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.