| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Podruhé těhotná - Výběr porodnice

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 91 [Dalších 51 >>]
Mimla
  • 
6.2.2003 8:59:45
Jasně Jitule, že přežil dík vysoce odborné péči. Jenže kdyby měl přijít na svět způsobem jako mé dítě, nepřežil by ani náhodou.
Jitule
  • 
5.2.2003 21:20:25
Jinak k tvému porodu: dát ti ty prostaglandinové tablety byla hrubá chyba, při nepoměru velikosti plodu k pánvi matky (což jak popisuješ vaše míry a váhy je teda nasnadě) je jejich použití kontraindikováno. Tak aspoň, že tenhle "pokus o nemožné" dopadl dobře.
Jitule
  • 
5.2.2003 21:13:18
No Mimlo, skoro si myslím, že přežilo díky těm 2 dlouhým operacím...
dědeček mimly, mii a nortona
  • 
5.2.2003 20:02:22
ještě mě tak babičko napadlo - to by bylo smutné čekat, že někdo bude svojí práci dělat dobře jenom ze strachu z žaloby, viď.
Mimla
  • 
5.2.2003 19:58:34
Milý porodniku, nevím co bys chtěl z monitoru slyšet, doporučuji čtení. O péči v Kanadě vím houby, ale třeba tam čekají právě na tvé rady, kam s dítětem v akutním ohrožení života.
5.2.2003 19:50:27
P.S.
"Pohodovy porod doma" neovlivni s ajkym problemem se muze dite narodit. Jeji porod byl take v pohode. Ale pece potom tady nebyla a do nemocnice daleko...
5.2.2003 19:45:17
Dite melo pry zapal plic, zrejme slaby imunni system, po narozeni spatne dychalo, prestoze posledni kontrola pred porodem nicemu nenasvedcovala. Kdyby bylo narozeno v nemocnici, dostalo by vcas antibiotika, lekare, pomohli by s dychanim a inkubator...co ja vim. Nejsem doktor. Ja jen vim, ze moje kamaradka byla dalsi 3 roky skoro blazen, takze podrobnosti jsem az tak nezjistovala. To co vim vim od jeji rodiny.

Ale nastesti ted ma tri zdrave velke/male deti :o)
porodník :-)
  • 
5.2.2003 17:15:47
promiňte,ale větší hloupost jsem ještě tady neslyšel, dítě s těžkou VVV srdce vyžaduje po porodu veeeeelmi intenzivní péči pediatra
Raxx
  • 
5.2.2003 17:14:12
Ahoj,ano, mám křivou hlavu,trefili jste to přesně, nebyly to kleště, leč následek porodu konce pánevního doma. Za toto všechno vděčím mojí hodné mamince, která se před lety rozhodla mě porodit doma, za asistence skvělé a hodné porodní asistentky. Jinak se mýlíte, moje inteligence není na hranici demence, je eště daleko níže, těsně na rozmezí debility a imbecility.Přesto si troufám tvrdit,že ve srovnání s Vámi jsem budoucí nositelka Nobelovy ceny :-)))
Mimla
  • 
5.2.2003 17:11:22
Karo a to miminko zemřelo přímo na následky porodu doma?
Moje kamarádka doma (v Kanadě)porodila dítě, které muselo být hodinu po porodu převezeno na JIP kvůli těžké vadě srdce. Ona si ale myslí, že dvě dlouhé operace a tři měsíce v bezvědomí přežilo jenom díky pohodovému porodu doma (a lékaři jí to nevyvraceli).
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 91 [Dalších 51 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.