| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Podruhé těhotná - Výběr porodnice

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 91 [Dalších 41 >>]
Mimla
  • 
5.2.2003 17:03:21
pro babičku: Co se týče žalob, není to jednoduché. Já jsem po tomto zážitku, který opravdu málem končil mojí smrtí a poškozením dítěte (mimochodem dítě bylo poměrně velké - vážilo přesně desetkrát méně než já v netěhotném stavu) nebyla schopná ničeho, šok byl tak velký, že kdybych to měla ještě vyprávět právníkovi a něco organizovat, padla bych úplně(manžel na tom nebyl lépe).
pro Martinu: Co jsem udělala? Nebudu to přikrašlovat - uvadla jsem do naprosté pasivity, kontrakce jsem měla už před tím a "vyšetření" dost bolelo, tak jsem se scénou už nemohla vysilovat. Bylo to pro mě i manžela o to horší, že jsme před tím měli nikoli bezmeznou, ale stále ještě důvěru....

Pro ostatní, abych nestrašila - přežila jsem já i dítě (i manžel), člověk vydrží fakt hodně.
5.2.2003 14:45:57
Je to zajimava diskuse Rendo.
Ja vim jak to myslis, a mas pravdu.
Ty vycitky by matka mela tak jak tak. Ja jsem mela vicitky, ze se dite narodilo o mesic drive, i kdyz pro to zadne vysvetleni neexistuje a takove veci se proste stavaji. Jasne, i v porodnici se to muze stat. Jde o to, ze vycitky bude mit maminka mozna silnejsi, jelikoz spolecnost se tak na to diva. Co se stane doma, bere se pomalu jako zanedbani. Myslim, ze by si kazda maminka mela uvedomit jestli je pripravena na toto riziko.

Za sebe: Ja bych moc rada rodila doma! Osobne jsem vsak zazila vycitky a vim, ze ja bych je spatne nesla. Proto to bude priste asi zase v nemocnici.

Jak spravna pises, kazdy se musi rozhodnout individualne.
5.2.2003 13:13:36
Karo,

presne jak tady pises MELA VYCITKY SVEDOMI...
jsou to dve strany...myslela jsi na to,ze by mozna ta kamaradka mohla ty vycitky mit i nemocnici,kdyby se to same stalo???a at nikdo netvrdi,ze v nemocnici se to stat nemuze...jde opravdu o poznani i sama sebe...prijimat i brat...ja bych nikomu nerekla bez rodit domu,to musis ty sama rozhodnout a vedet proc...jsem zodpovedna a vim co delam a zadna PA tu nerodi jen ,tak rizikove...vi co delaji...a vim,ze v nemocnicich se jim narodilo vesti % mrtvych...a ty vycitky tam byli take...

RENDA
Lubylu
5.2.2003 11:40:31
A co takhle k tomu sexíku ještě přidat stimulaci bradavek (ženských samozřejmě chi) a to by mohlo pomoci k spuštění přirozené produkci oxytocinu :o)

Pokud stimulace zabere, tak kontrakce by se měly dostavit do 20 minut!

Ája, 29. týden
  • 
5.2.2003 11:21:59
TO víš, když přirozeně, tak se vším všudy :o)))))
Jitule
  • 
5.2.2003 11:14:36
tak to jsem nevěděla, že tam! Holky, vy to máte probádané :-))
Ája, 29. týden
  • 
5.2.2003 11:09:07
Prostaglandiny jsou ve spermatu ;o))
alka, 3 děti
5.2.2003 11:01:55
Ahoj Jitule,
při sexu se také do vagíny, k děložnímu hrdlu dostává sperma a to obsahuje prostaglandin....
Zdraví Alka
Ája, 29. týden
  • 
5.2.2003 11:01:01
uznej, jestli to není příjemnější, než čípky nebo injekce :o))
Jitule
  • 
5.2.2003 10:57:24
a myslím, že při sexu se vyplavují hlavně endorfiny, s prostaglandiny to nemá co dělat.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 91 [Dalších 41 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.