| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Podruhé těhotná - Výběr porodnice

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 91 [Dalších 1 >>]
  • 
27.1.2003 19:53:57
Sylvie a ostatni, co jste rodily ve Vrchlabi, mate nejaky tip, kde se tam lze ubytovat pred porodem - za rozumnou cenu?
Diky moc, Eva
27.1.2003 16:56:18
Sylvie neboj, u porodu můžeš mít s sebou i dítě vedle tatínka, tento porod již ve Vrchlabí zažili a chování malého bylo velmi perfektní.
Jinak se vším souhlasím, i já chci druhý porod ve Vrchlabí, ten první se zásahy lékařů a následných komplikací mi stačil.
  • 
27.1.2003 15:19:20
Ahoj Evka

I ja Ti odporucam navstivit co najskor lekara, kazde pocity, ktore sa zmenili pocas tehotenstva, je potrebne si nechat vysvetlit odbornikom a previest dokladne vysetrenie ako sa Tvojmu miminku dari.

Zelam Ti krasne zdrave babätko a vela radosti.
Denisa
Jája
  • 
27.1.2003 13:24:52
Možná to nic neznamená (horší by bylo nezaregistrovat delší dobu žádný pohyb),ale pro tvůj klid dop. nechat si změřit ozvy srdce miminka u gynekologa :o)
Jája
  • 
27.1.2003 13:20:58
Sylvie, a ať vám to oběma (tobě i miminku) dopadne dle tvých nejlepších představ a přání!
A dej určitě brzy vědět,jak jste to zvládli,
Jája
Deana,3 děti
  • 
27.1.2003 13:03:56
Vzhledem k tomu,že jsem z Prahy,všechny své tři děti jsem rodila v pražských porodnicích a pokaždé v jiné - první dítě v Podolí,pak u Apolináře a teď před půl rokem v Motole.A vřele všem nedoporučuji ani jednu! V Motole mi po porodu holčičku nepřiložili k prsu,přivezli mi ji v inkubatoru,ačkoliv byla naprosto zdravá a porod proběhl nadmíru dobře.Měla jsem pak problémy s kojením,holčička se neuměla přisát k prsu a na oddělení ani jedna ze sester si nedala tu práci,aby mi s kojením pomohla.Pokoje byly sice hezky zařízené,ale perasonál se mnou jednal,jako s nesvéprávnou pacientkou.Protože to bylo moje už třetí dítě,nebyla jsem tak vyjukaná a poslušná jako u prvního dítěte a mnohé maličkosti už mi vadily.
Takže jestli to v tom Vrchlabí vypadá tak,jak Sylvie úopisuje,je to ve srovnání s Motolem nebe a dudy!
27.1.2003 12:57:29
Sylvie

souhlasim, ve Vrchlabi se mi v cervenci narodil Simunem a bylo to prima. Verunku bys mozna mohla vzit s sebou k porodu, nekde to tak delaji:-) A treba se Ti povede rodit o vikendu a vezmou si ji prarodice? Nebo par dni dovolene? A kdyz budete mit kliku na nadstardard, tak muzete byt i s Verunkou primo na sestinedeli.
Martina+18.tyzden brusko
  • 
27.1.2003 11:03:44
Sylvie, si pre mna velkou inspiraciou, co sa pristupu k porodu tyka a velmi Ti drzim palce a som zvedava, ako budes dalej napredovat.
Vela sil a spokojnosti!
Mirka, Jakub *28.7.02
27.1.2003 10:16:17
Ahoj Evo,
s největší pravděpodobností je všechno v pořádku, ale na Tvém místě bych si pro klid duše zašla k doktorovi, nechat udělat monitor miminka. Nechci Tě zbytečně strašit, ale vím, že v některých případech předtím, než začalo mít miminko v bříšku problémy, bylo mnohem neklidnější než jindy. Tak Ti přeju, ať jsou to jen zbytečné starosti a prostě jen čekáš malého sportovce. M.
Eva, 35.týden
  • 
27.1.2003 9:54:32
Ahoj holky,

výjmečně jsem se dostala k internetu. Mám na vás dotaz.
Za posledních asi 16 hodin je malý v bříšku strašně aktivní, hemží se mnohem více než normálně, celou noc mě budil a nepřestal do teď. Normálně jsem pohyby cítila tak co 2-3 hodinky na chvíli a pak zase ne, ale teď je to od včerejšího večera bez přestávky. Myslíte, že je to normální? Máte s tím někdo zkušenosti.
Budu vděčná za jakýkoli názor či radu.
Pěkný den a pohlaďte miminka.
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 91 [Dalších 1 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.