| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Hygiena především !

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 35 [Dalších 5 >>]
Katka, Hanička 8m.
  • 
10.12.2003 22:25:04
:-)) Reklamy se Suralovou jsou u nás taky velkým hitem ... Mimochodem, dneska mi naše mimino taky připravilo "chuťovku" – stačilo se na chvilku otočit a Hanička přeplazila pokoj a zmocnila se gumové hračky na podlaze, kterou tam chvilku před tím (pořádně oslintanou) odhodil náš pes. Nepřejte si vědět, s jakým gustem ji žvýkala, když jsem ji objevila. Při minulé příležitosti se mu zas pustila do misky s granulemi (uklidňuje mě, že je to určené pro "drobná plemena"...)Ještě včas jsem jí je vytáhla z pusy, přece jen se jí to bez zubů špatně žvýká. No, jestli to přežije, bude mít to dítě imunitu jako křemen. Jen ji asi budu muset sem tam nechat odčervit... :-))
katka
10.12.2003 21:57:54
Když jsem u rodičů své sotva lezoucí dítko tahala ze psí misky, připadala jsem si jak matka - asociál. Ufff, je potěšitelné, že podobné to je i v jiných psích rodinách :oD Dává mi to naději, že by se mé dítě mohlo dožít i dospělosti, aniž by zemřelo na nějakou krutou psí nemoc nebo bylo zakousnuto :o)

S.
Katka, Hanička 8m.
  • 
10.12.2003 20:30:10
:-)) Reklamy se Suralovou jsou u nás taky velkým hitem ... Mimochodem, dneska mi naše mimino taky připravilo "chuťovku" – stačilo se na chvilku otočit a Hanička přeplazila pokoj a zmocnila se gumové hračky na podlaze, kterou tam chvilku před tím (pořádně oslintanou) odhodil náš pes. Nepřejte si vědět, s jakým gustem ji žvýkala, když jsem ji objevila. Při minulé příležitosti se mu zas pustila do misky s granulemi (uklidňuje mě, že je to určené pro "drobná plemena"...)Ještě včas jsem jí je vytáhla z pusy, přece jen se jí to bez zubů špatně žvýká. No, jestli to přežije, bude mít to dítě imunitu jako křemen. Jen ji asi budu muset sem tam nechat odčervit... :-))
katka
Katka, Hanička 8m.
  • 
10.12.2003 20:29:39
:-)) Reklamy se Suralovou jsou u nás taky velkým hitem ... Mimochodem, dneska mi naše mimino taky připravilo "chuťovku" – stačilo se na chvilku otočit a Hanička přeplazila pokoj a zmocnila se gumové hračky na podlaze, kterou tam chvilku před tím (pořádně oslintanou) odhodil náš pes. Nepřejte si vědět, s jakým gustem ji žvýkala, když jsem ji objevila. Při minulé příležitosti se mu zas pustila do misky s granulemi (uklidňuje mě, že je to určené pro "drobná plemena"...)Ještě včas jsem jí je vytáhla z pusy, přece jen se jí to bez zubů špatně žvýká. No, jestli to přežije, bude mít to dítě imunitu jako křemen. Jen ji asi budu muset sem tam nechat odčervit... :-))
katka
Katka, Hanička 8m.
  • 
10.12.2003 20:29:19
:-)) Reklamy se Suralovou jsou u nás taky velkým hitem ... Mimochodem, dneska mi naše mimino taky připravilo "chuťovku" – stačilo se na chvilku otočit a Hanička přeplazila pokoj a zmocnila se gumové hračky na podlaze, kterou tam chvilku před tím (pořádně oslintanou) odhodil náš pes. Nepřejte si vědět, s jakým gustem ji žvýkala, když jsem ji objevila. Při minulé příležitosti se mu zas pustila do misky s granulemi (uklidňuje mě, že je to určené pro "drobná plemena"...)Ještě včas jsem jí je vytáhla z pusy, přece jen se jí to bez zubů špatně žvýká. No, jestli to přežije, bude mít to dítě imunitu jako křemen. Jen ji asi budu muset sem tam nechat odčervit... :-))
katka
Filoména
  • 
10.12.2003 20:17:52
Doktoři by se měli navzájem vydezinfikovat a neotravovat hygienou ostatní většinu (koblihy, preservativy...)
Filoména
  • 
10.12.2003 20:17:29
Doktoři by se měli navzájem vydezinfikovat a neotravovat hygienou ostatní většinu (koblihy, preservativy...)
Filoména
  • 
10.12.2003 20:17:08
Doktoři by se měli navzájem vydezinfikovat a neotravovat hygienou ostatní většinu (koblihy, preservativy...)
10.12.2003 19:32:10
V kazde varne konvici jdou uvarit vajicka.. jediny problem je obejit spinac, ktery po dosazeni varu konvici vypne - staci nechat otevrene vicko :o))). Nevidim nejmensi duvod, proc by to melo konvici jakkoli ublizit....:o)
Emina
  • 
10.12.2003 15:58:56
Co moucha, trochu proteinu, ale dudlík. Když se najde čilé batole, které ho tam hodí na spirálu.. Shodou okolností jsem dneska měla odpovědět na dotaz, jestli v konvici, která má tu spirálu pod dnem (není tam vidět), jdou uvařit vajíčka? Věděl by nědko, jestli takovým pokusem by bylo možné zničit ji natrvalo? Kdyby ne, zkusila bych to, představuju si, že pokud by se ty vajíčka nerozmlátila, měla by jít uvařit tak na měkko?
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 35 [Dalších 5 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.