| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Je aspartam nebezpečný?

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 61 [Dalších 21 >>]
Pavel
  • 
30.10.2005 22:31:04
E123 je Amarant, obilnina která se pěstuje snad už od starověku.
Pavel
  • 
30.10.2005 22:24:19
Třeba Steviu, sladidlo a zároveň zmírňuje cukrovku.
Petr
  • 
29.10.2005 23:47:47
Tak hledej anděli, hledej, žes na něco ještě nepřišel, co?
Třeba najdeš i něco supr přírodní a ekologický místo insulinu, a vůbec, tyhlety chytráky miluju.
anděl
  • 
29.10.2005 23:44:44
Všem dobrosrdečným lidem je určitě líto, že máte onu nelítostivou nemoc cukrovku, snad se provás všechny časem najde přijatelnější látka nahrazující aspartam. Je třeba hledat přírodní látky a nevymýšlet umělé laboratorní paskvily, které vám defakto také ubližují.....
Michal
  • 
27.10.2005 13:13:09
ohľadne škodlivosti Aspartamu sa dá nájsť aj tu:
http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1254&pjmeno=&kredit=&p1=
  • 
3.3.2005 13:32:15
Jsem cizinec a nepišu moc dobrý český. Jsem rad pro članku na aspartame. To je velmí nebespečny a z MSG nebo monosodium glutamate důvod na smrt.

460,000 people in the USA are falling down dead each year from sudden cardiac or heart failure caused by damage to the parts of the brain that control the heart. These people are often young athletes. The cause of the brain and heart damage is aspartame plus MSG. MSG we find in Kentucky Fried Chicken and all manner of other foods containing hydrolysed this and that. Help to spread the word. I cannot do it so well as my czech is not good enough.
  • 
27.2.2005 19:06:05
V poslední době jsem dělala ochutnávku na jednu novou limonádu.O aspartamu jsem dosud nic nevěděla.Po několika ochutnávajicích,kteří tvrdili o karcinnogeních účincích jsem se začala zajímat o to, čím,vlastně tan aspartam je..A tak myslím,že je to velmi diskutabilní téma.Ale raději přírodní cukr,než chemii!!!
  • 
16.12.2004 10:22:02
Neberte to tak vážně, to byste opravdu nemohla nic jíst ani pít. Nemluví se běžně ani o škodlivosti přírodních produktů - taková rebarbora je jeden velký jed (kyselina šťavelová). V článku je několik klamů a nepřesností. Například to, že methanol ne kumulativní jed. Nechci se nijak zastávat Aspartamu, když mohu, tak se mu vyhnu, ale text mi připadá dost hysterický. Jak už jsem zmínil, lidé konzumují také spoustu nesyntetických jedů, ke kterým jsou daleko tolerantnější.
Ostatně, proč pít limonády? Čirá voda (nebalená), je vždy nejlepší. A diabetici si mohou najít také cestu. Střídmost je základem úspěchu.
  • 
16.12.2004 10:05:48
NIkdo nerika, ze by neci babicka byla na odpis. Crystal jen zduraznila fakt, ze studie tvrdi, ze tyto latky skodi dlouhodobe. A pokud ony babicky maji pred sebou 10 (ci 5) let zivota, po zivote od 50. let dale uz jim to nic neudela. Tak prestan s tou utlocitnosti a premyslej hlavou.
Jozko
  • 
23.11.2004 16:46:24
aj E123 je rakovinotvorny a malokomu to vadi. Jedine je ignorovat to a kto chce nech si nici telo sam.
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 61 [Dalších 21 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.