| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Šátek? Šátek!

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 126 [Dalších 86 >>]
Mafaf
23.4.2005 20:24:50
Rozhodli jsme se pro koupi šátku na nošení malého. Když jsme viděli tu cenu, také šli na nás zprvu mdloby. Brozdáním po netu jsme našli i šátky v cenových relacích 550 - 2300 Kč. Ten velký cenový rozdíl nás přiměl se zamyslet. Nemáme peníze nazbyt, ale pro malého jsme volili kvalitu a bezpečnost. Vzhledem k tomu, a vzhledem ke zkušenostem a doporučením, jsme koupili Vatanai za 2300 Kč a nelitujeme toho. Je fakt super! P.S. A malému se také moc líbí.
Katka
  • 
28.3.2005 19:11:09
Ukázky úvazů jsou na www.babysatky.cz
  • 
25.3.2005 12:20:32
Ahoj. Napište na jupi.k@seznam.cz a já vám dám kontakt na velmi levný a kvalitný šátek.

Katka
Zuza
  • 
10.3.2005 17:37:43
Nějak se mi to nepovedlo, tohle má být vzkaz jinam. Promiňte.
  • 
10.3.2005 17:35:50
Jestli chceš (vím, že odpovídám o pár měsíců pozdě, ale třeba to ještě využiješ), nabízím Ti své zkušenosti s odnošením jednoho syna. Taky jsem asi před rokem absolvovala jeden kurs, byl fajn, ale žádný další jsem nemohla najít. Bydlím v HK, pokud máš ještě potřebu sbírat zkušenosti, klidně se ozvi. Email: Zuzana.Klapkova@seznam.cz
  • 
12.2.2005 15:53:58
Dovolim si pridat odkaz na sity satek od maleho ceskeho vyrobce, jehoz satky mame nove v nabidce obchodu. Prazske maminky se na nej muzou prijit podivat k nam do Čimic, nabizime tez mesicni zkusebni dobu, po kterou je mozne neposkozeny satek vratit, pokud nebudete spokojeni. Vice na....

http://www.dracek.cz/default.asp?CatID=2032&TYPTREE=1
Hana, cekame ctvrte mimi
  • 
4.2.2005 22:00:50
Se tretim ditetem jsem mela satek pujceny a hodne jsem si na nej zvykla. Ctvrte by me bez satku zrejme ani nezahlidlo a take rukou uz se nedostava. Shanim nejaky levnejsi, ale max.delku na vsechny typy uvazu a prosim o kontakt na e-mail sklenkova@seznam.cz Diky
  • 
17.1.2005 10:50:38
Ahojky, brnkněte mi, nabízím šátky Watanai i dle mé zkušenosti pohodlnější (a hlavně levnější) brazilské, dále pořádám kurzy a přednášky o vázání šátků, plavání prťousů a jiné....
Magdalena Podaná (človíček): 607 856 415 nebo: 603 159 684, jsem v Praze 5.
4.1.2005 10:54:01
Pavlino,
o papirove literature nevim, odkazy na elektronicke navody najdes tady. Je tam i odkaz na Studium pro zivot poradajici kurzy v Praze. O mimoprazskych nevim, vim ale, ze minimalne s Petrou Sovovou (mamanti) lze domluvit individualni kurz. Nejspis je to podobne s ostatnimi prodejci a dovozci satku.
Dalsi odkazy najdes tady a tady
Pokud mas konkretni dotazy doporucuju mistni diskuzi o satcich

Preji krasne miminko a pohodove noseni :)
Konstanta
Pavlína
  • 
4.1.2005 9:50:09
Dobry den!
Jsem v 31 tydnu tehotenstvi a poridila jsem si satek.
Rada bych se poradila zda existuji nejake kurzy na uvazy nebo nejaka literatura????

Predem moc dekuji a vsem preji hezky den! Pavlina

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 126 [Dalších 86 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.