| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Šátek? Šátek!

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 126 [Dalších 66 >>]
18.12.2004 21:32:18
Šátek vatanai jsem si moc chtěla pořídit již před narozením naší Elišky. Ano, cena mě trochu zarazila. Ale když se podíváte na ceny kočárků, je to ještě horší :-)) Vyřešili jsme to tak, že jsme si koupili originální šátek (má to své výhody - záruční list, jistora zrdravotní nezávadnosti použitých barev apod.) a kočárek zánovní - z druhé ruky, ale málo používaný. Věřím, že i takové se dají sehnat. Cena šátku a kočárku dohromady nebyla ani tak velká jak jeden nový kočárek. Bez šátku už bych už asi byla hospitalizovaná na psychiatrii. Eliška mívá částo bolení a jediná věc, kde se chudinka uklidnila a udělalo se jí tam trochu dobře bylo na bříšku v šátku.Třeba třikrát denně.Bez šátku bych nemohla ani do obchodu. Naše beruška je v kočárku klidná a spinká jen když se jezdí. A to v obchodech, když si prohlížíte věci v regálu, není moc možné.Zatím používám jen jeden úvaz - kapsu.Eliška má čtyři měsíce a váží šest kilo.Vydržím s ní chodit po venku tak hodinu a půl, pak už jsem unavená.Když se mi nechce ven, tak doma sednu na balón a pohupuji se (jak v těhotenství). Eliška se vyspinká, vyprdí a je zas dobře - do dalšího bolení:-). Chválím šátky a nedovedu si představit, že bychom ho neměli.Nosí i manžel.
16.12.2004 11:53:24
:o))) Se neomlouvej, já jen aby ten odkaz nezapadnul :o)))
Klara
  • 
16.12.2004 11:48:34
promin, jsem v inetce, dite zlobi, a ja si jen bleskově ukladam adresy na disketu pro pozdejsi prohlednuti. :-)))
16.12.2004 11:44:00
Kláro, už jsem se dávala odkaz na stránku s videoukázky, tam je právě ukázané i to, jak dát dítě na záda a jak ho ze zad zase sundat. Je lepší projet těch ukázek víc, protože určitě tam těch způsobů bylo víc :o) Stránka je tady.

S.
Klara
  • 
16.12.2004 11:34:53
díky moc,jdu na to.
BTW, nemas tipy jak a) dat dite na zada a prevazat ho satkem bez vyvysene podlozky? Popr. nemas tipy na cernosske noseni v satku (na bedrech?) nejak se mi nedari zjistit, kde ten uzel vlastne vazou, jestli na prsou nebo pod prsy.
16.12.2004 11:06:37
Na kratsi odlozeni miminka, noseneho v satku, se nam osvedcil pelisek na psa, koupeny ve zverimexu a vyprany. Da se nacpat do normalniho maleho batuzku. V pripade potreby (v restauraci, na louce, u vody, na navsteve,...) se vynda, polozi na bezpecne misto a miminko se do nej polozi. Je to bezpecnejsi nez deka, ten svisly okraj brani, aby se miminko vykutalelo a trochu i pred tim, aby mu nekdo omylem hodil treba pisek do oci. Ale da se to pouzit jen tam, kde je dost cisto, kde je na nej dobre videt, aby tam nekdo neslapl, a kde nemuze nikam spadnout. A taky je to jen pro male mimi. Ise je pet mesicu a uz je moc aktivni, nez aby z pelisku nevypadla.
15.12.2004 15:50:28
Omlouvam se, ten druhy odkaz jsem zkazila takze mrkni sem.
15.12.2004 15:46:00
Koukni na odkazy, ktere jsem napsala sem. Dalsi, zahranicni jsou tady nebo tady.
  • 
15.12.2004 14:18:58
Ahoj, ja jsem ve vaku nosila dcerku az dokud vse neusla, takze asi do 2.5 let. Maly ve vaku byt moc nechtel, asi mu bylo horko, narodil se v lete, ale starsi z nej byla nadsena. Vak jsem poridila, protoze z klasicke klokanky me pekelne bolela zada a navic tam muze byt mimino jen asi 45 minut,aby se mu nenarovnavala pater, kdezto ve vaku je jako v kolibce, navic je tam vic moznosti noseni k sobe, od sebe, na lezato, vetsi pak na zadech nosice.
TAkze noseni zdar.
p.s. Vsimli jste si, ze kdyz je mimi nadsene tak vsichni rikaji jak je to super, ale jak zacne plakat nebo vrtet, tak se kazdy kouka,ze to dite snad mucite? :)
klara
  • 
15.12.2004 13:14:30
prosím, je tady někde na Rodině návod na úvazy? Nemůžu ho najít...
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 126 [Dalších 66 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.