| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dámy, do zbraně!

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 180 [Dalších 120 >>]
  • 
14.1.2005 9:03:05
Víš Lído, trochu sleduju právě postavení žen v armádě. A jedna ze zpráv ze skutečného bojiště právě byla, že muži ze smíšených jednotek spíše brání ženy v jednotce než aby se snažili o dosažení bojového úkolu.
Cockney
  • 
14.1.2005 8:48:46
No oni jsou bushmani, kteri porad meste ziji v dobe kamenne a zeny nemaji delsi cyklus nez my, asi to brali na ten vyzkum tam. Odkud to mas ty?
Mela jsem jen na mysli, ze zeny byly o 50% mensi nez muzi - asi jsem chtela rict, uz si to nejak nepamatuju, co me k tomu ponouklo, ze se mi zdalo, ze se k lovu tolik nehodily nebo co tim chtel basnik rict :))).
Ja fakt nevim, jsou to vsechno teorie a fakta chybi nebo je neznam.
C
  • 
14.1.2005 8:05:35
S těma tvrdejma profikama z Ameriky...Ale jak vidím jsou stale ješte pro někoho na listině nepřátel. A hned v jednom pytli s nepřitelem sobě vlastním...
Nezbyde těm subtilním dcerám nic jiného než na to jít taktikou Lýsistratinou. Já jen nevím, zda to přece jen nebyla militantni feministka. Šla na to tvrdě a odpírala mužum sex...Vera S.
Petra Neomi
  • 
14.1.2005 0:57:27
Cockney, no, pokud jsem si něčím dost jistá, tak tím, že domestikace zvyšuje četnost ovulace. Souvisí to s výživovými podmínkami, atd.

O velikosti samic v době kamenné jsem, tuším, nic nepsala :) Měla jsi na mysli něco, jako že byl v té době pohlavní dimorfismus výraznější?
Lida +2
  • 
13.1.2005 15:16:01
Ceciliae,

ale zeny uz jsou v ruznych armadach docela dlouho, a celkem uspesne bojuji po boku muzu aniz by ti muzi byli precitliveli. Podivej se treba na armadu USA.
Ceciliae
  • 
13.1.2005 14:51:43
Každý normální chlap podvědomě chrání ženu. Tak to na bitevním poli zavládne super chaos, dezorientace a totální rozklad bojové morálky!
Tohle vymysleli nějací degenere chlapi!
jitka
  • 
13.1.2005 14:45:26
Hmm...stejná vláda, parlament..., zkrátka Ti kteří vymysleli tohle (střídají se stále dokola 15 let) a přežijí netknutí pod zemí, vydají jiný zákon: Např.: Každá přeživší žena musí porodit tolik a tolik dětí, bez ohledu na to, co jí to bude stát (20 let na hormonech v asistov. reprodukčním centru, předčasná smrt aj). Když ten zákon nevydají, vymřem...
Valkýra
13.1.2005 9:44:10
Petro,
odpověď na cvičení: Když si představím svoji širší rodinu (12 členů), jak se živí lovem, byla bych tak třetí až čtvrtá v pořadí, co do fyzických a zdravotních dispozic, tak bych asi na lov musela.
Líza
13.1.2005 9:06:52
Ve skutečnosti tak trochu závidím...takhle do hloubky, jak to vidím u tebe, po informaci prostě jít nedokážu. Takže mě to u jiných fascinuje :-)
Cockney
  • 
13.1.2005 9:00:15
Diky za odpoved, mela bych sice par pripominek (zavlast k tomu barveni, k ty domestikaci a k velikosti samic doby kamenny), ale mam obavu, ze by se o me zacala zajimat Liza dukladneji....:))))))))).
Kazdy antropolog a archeolog ma pravo na nejakou teorii, tak se v tom vyzivaji. Prvni Neandrtalec, ktereho nasli, byl artriticky starik a nasimi predky se tim stali na dlouhou dobu zdeformovanci.
C
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 180 [Dalších 120 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.