| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Trampolína rozvíjí vnímání vlastní tělesnosti

[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 29 [Dalších 9 >>]
Vladana
  • 
21.4.2007 13:48:45
Ahoj zrovna jsem si objednával trampolínu masterjump průměr 426 cm i s ochrannou sítí za 11.590,- Kč na webu http://www.nejlevnejsisport.cz/trampoliny/, už se těšíme jak si zaskáčeme .-))
znova já
  • 
14.7.2005 20:36:05
Tak jsem si prohlídla pár meilů a našla jsem nabídku nové trampolíny 240cm za 4 990Kč. Dávala jsem si hodně inzerátů a tohle je jediná odpověď co mi přišlo. Telefon na prodávajícího je 777 813 927. Ten inzerát mi psal 6.6 ale za pokus to stojí....Tak Ahóóój a napiš až něco seženeš
Radka T.
  • 
14.7.2005 20:28:45
Ahoj věděla jsem o docela levných trampoškách ale nemůžu si vzpomenout. Našla jsem je na internetu. Cena za průměr 180cm byla 3000Kč, 240cm za 5 000Kč a mají tam i větší.Psala jsem kamarádce která taky sháněla tak snad to bude vědět. Až si vzpomenu nebo mi napíše tak ti napíšu ty stránky. Radka
P.S Nevíš náhodou o nějakých motorových koloběžkách(motorových a levných)
  • 
2.6.2005 11:02:52
Taky sháním zahradní trampolínu, prosím jestli se ti podaří něco najít za slušnou cenu, dej mi taky vědět. Zatím, co jsem zjišťovala je to okolo 15000,- Kč. Díky Radka
znovu Radka T.
  • 
15.5.2005 19:17:23
Jestli tedy víte, kde sehnat starší, nebo levnější trampolínu, tak mi prosím pište na můj e-mail: radka.tretinova@centrum.cz
  • 
15.5.2005 19:13:45
TENTO ČLÁNEK JE SKUTEČNĚ PRAVDIVÝ. 1X TÝDNĚ CHODÍM SKÁKAT NA TRAMPOLÍNU. JE TO VELMI PŘÍJEMNÝ ZPŮSOB ODREOGOVÁNÍ. SHÁNÍM ZAHRADNÍ TRAMPOLÍNU, ALE VŠUDE JSOU HODNĚ DRAHÉ. NEVÍTE NĚKDO KDE SEHNAT LEVNĚJŠÍ TRAMPOLÍNU? NEBO NĚJAKOU STARŠÍ? DALA JSEM SI INZERÁTY, ALE NIKDO NEODPOVĚDĚL. JESTLI O NĚKOM VÍTE PIŠTE MI PROSÍM NA MŮJ E-MAIL. DĚKUJI
  • 
1.5.2005 15:27:40
Milá Martino, děkuji za podporu trampoliningu a přeji hodně pohody.

B.T.
  • 
5.4.2005 10:05:16
Skákání na trampolíně jsem se věnovala 15 let závodně a moc jsem nechápala proč se ve škole nepoužívá.Dnes není přístup některých učitelů k tomuto nářadí jiný.Trénovala jsem škol. gymnastic. klub a některé pí učitelky nade mnou kroutily hlavou,při používání trampolíny.Dle nich to je velmi nebezpečné.Mám ještě jednu zkušenost-mám mentál. postiženou sestru.Doktoři tvrdili,že se její koordinace nebude zlepšovat.Často se mnou chodila na trénink a skákala jsem s ní,otec je gymnasta a tak přidal něco z gymnastiky.Motorika se zlepšovala a orientace také.Pan doktor na jedné z prohlídek málem nevěřil,že před ním chodí a skáče moje sestra. Takže,zkuste a uvidíte
Toupalová, spec. ped.
  • 
19.3.2005 21:44:19
Děkuji za uznání. Opravdu to funguje a je u toho i zábava. :-)

Krásný víkend.
B.T.
lenka Nová
  • 
17.3.2005 9:53:56
Je to zajímavej článek a po dle mne asi funguje
[<<Předchozích 10] Příspěvky 1120 z 29 [Dalších 9 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.