| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nabízím domácí práci

[<<Předchozích 100] Příspěvky 101110 z 536 [Dalších 426 >>]
veronika tvrdá
  • 
26.4.2008 19:04:45
dobry den,četla jsem váš článek a velice mě zaujal.můžete poslat informace?předem děkuji
Karel
  • 
24.4.2008 10:50:16
Možná by pro Tebe bylo vhodné tak trochu si zopakovat pravopis, též je možné, že Ti po výrobcích Herbalive trochu ubývá mozková hmota. Karel
Karel
  • 
24.4.2008 10:49:44
Možná by pro Tebe bylo vhodné tak trochu si zopakovat pravopis, též je možné, že Ti po výrobcích Herbelive trochu ubývá mozková hmota. Karel
22.4.2008 14:59:29
Dobrý den už dlouho hledám nějakou práci při mateřské toho moc nezmůžu.. Ráda bych si přivydělala ale ještě sem nenašla nic co by nebyl podvod.Pokud by ste byla tak hodná a poradila mi jak nato budu ráda předem moc děkuji .S pozdravem Heda
  • 
21.4.2008 12:29:11
ahojky jsem z Břeclavi nabízím hlídání vašeho dítěte celodenní,pravidelné nebo kdy budete potřebovat.meil ver30.7@seznam.cz vše dohodou
  • 
16.4.2008 13:06:27
nasla sem praci na netu neni to nic tezkeho a nejsou to klikacky jen se tomu musim minimalne dve hodky venovat delam to brigadne a uvazuju ze do toho puldu naplno,kdyby nekdo chtel tak at mi pisne na mail, za vyplneni dotazniku a nasledne vysvetleni o jakou praci jde nic nedate nebo ano staci jen par minut casu na to ja vahala a ted uz makam jak das hih
  • 
16.4.2008 13:06:25
nasla sem praci na netu neni to nic tezkeho a nejsou to klikacky jen se tomu musim minimalne dve hodky venovat delam to brigadne a uvazuju ze do toho puldu naplno,kdyby nekdo chtel tak at mi pisne na mail, za vyplneni dotazniku a nasledne vysvetleni o jakou praci jde nic nedate nebo ano staci jen par minut casu na to ja vahala a ted uz makam jak das hih
  • 
16.4.2008 13:05:59
nasla sem praci na netu neni to nic tezkeho a nejsou to klikacky jen se tomu musim minimalne dve hodky venovat delam to brigadne a uvazuju ze do toho puldu naplno,kdyby nekdo chtel tak at mi pisne na mail, za vyplneni dotazniku a nasledne vysvetleni o jakou praci jde nic nedate nebo ano staci jen par minut casu na to ja vahala a ted uz makam jak das hih
  • 
13.4.2008 19:04:03
Zdravím, newí někdo o rozdávání letáků na Hodonínsku za slušné peníze????:-)prosím napište mi na mail který je: AnulaMM@seznam.cz
  • 
10.4.2008 12:02:29
Kraviny typu jsem happy když jsem poslala 150,-- a nelituji.
Jasně tahat z lidí peníze fakt mega! Je to prasárna jak cip. Když si představím, že vytáhnu z člověka 150,-- za to, že si koupí odemně produkt jak to vytáhnout z dalších je prasárna!

Já nenaletěl, protože uvažuju. Sedím denně 10hodin u PC v práci a vím co a jak chodí. Jediný system co uznávám je ten muj a ověřený. Nic neplatím, jen si kliknu jednou denně na odkazy co si zaplatily formy a tím jdou peníze menší mi.

Styděl bych se vytahnout z ženy na mateřské dovolené peníze. Bych se cítil jako zloděj. Moje politika vydělávání je jiná. Někdo jde za peníze sexovat..něbko prodává drogy...tyhle lidi já neuznávám a ještě více mně štvou ti co píšou, že když pošleš 150,-- tak budeš happy. Nafackejte si sami!!

Pokud má někdo zíjem si vydělat třeba i blbých 150,-- za měsíc, tak napište na mejl. Nechi po Vás peníze, jen Vám něco ukázat. Nikde neplatíte nic, nikde nedáváte poplatky...Nebudu tady vychvalovat něco co neznáte.

Já jsem slušný člověk, pracuji, platím daně a miluji...Ale neokrádám lidi...
[<<Předchozích 100] Příspěvky 101110 z 536 [Dalších 426 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.