| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nabízím domácí práci

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 536 [Dalších 496 >>]
Jarda
  • 
19.7.2009 14:57:54
www.zazitkomanie.cz
Jana Zelinková
  • 
18.7.2009 20:40:52
Také sháním domácí práci. Úspěšně jsem sehnala kompletaci psacích potřeb a poplatek měl činit dokonce 500,-Kč.Mělo to být na smlouvu. Když jsem chtěla smlouvu poslat na e-mail,abych si jí předem přečetla, už se nikdo neozval Samozřejmě jsem do toho nešla.Jana
  • 
9.7.2009 14:55:02
Dobrý den,
zajímalo by mne zda jste do práce pro HERBALIVE šla? Moje přítelkyně dnes jo... Pokud ano jaké jsou Vaše poznatky...? Vrátil se vám vklad? Jak rychle? A co doporučujete? Děkuji, Papež
  • 
9.7.2009 14:46:20
Dobrý den,
zajímalo by mne zda jste do práce pro HERBALIVE šla? Moje přítelkyně dnes jo... Pokud ano jaké jsou Vaše poznatky...? Vrátil se vám vklad? Jak rychle? A co doporučujete? Děkuji, Papež
24.5.2009 20:49:35
chci se zeptat o co jde,jsem na md a hledám práci na doma a pořád nic~x~
  • 
18.5.2009 21:39:05
dobrý den chtěla jsem se zeptat o co se jedná,děkuji
6.4.2009 19:45:55
Ahojky maminky, chystám se na mateřskou a také řeším otázku práce na doma. Stejně jako Vy jsem většinou narazila na různé podvody, za poplatek pošli letík dál apod...., Ale našla jsem i solidní nabídku, kdo by měl zájem a každý den trochu času na internetu, nabízím také tuto možnost. Nejsou to závratné částky, ale nějaká ta kačka navíc se dá vydělat.
Bez jakýchkoliv poplatku. Bližší informace zašlu na vyžádání na Smutna.L.S@klikni.cz

Katy
  • 
30.3.2009 17:04:18
Zrovna dnes jsem měla poslat 50Kč s obálkou a vyplněným kuponem, jedné paní, která také nabízela podobnou práci. Jsem ráda, že jsem našla tento článek!! Rychle jsem si to rozmyslela!!! Děkuji vám :o)
  • 
30.3.2009 14:02:36
Dobrý den,
můžete mi prosím zaslat na email bližší informace o nabízené práci.
Moc děkuji a hezký den.
Lexová
  • 
29.3.2009 19:26:52
ahojky jste maminky na mateřské,studujete a nemáte moc času?
nabízím zajímavý přivýdělek,jedná se o příjem reklamních emailu,registrace je zcela zdarma taktéž neplatíte žádné nesmyslné poplatky!Když se tomu budete trošku věnovat dají se vydělat nemalé peníze,jestli vás tato nabídka zaujala kontaktujte mne na emailu klopezka@seznam.cz poradím vám jak nato:)
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 536 [Dalších 496 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.