| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nabízím domácí práci

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 536 [Dalších 486 >>]
Monika
  • 
18.3.2009 16:06:48
Ahoj našla jsem informační web o domácí práci http://www.domaci-prace.biz/ jsou tam i informace v sekci bez poplatku na co si dávat pozor.
14.3.2009 15:01:15
Obchodně zprostředkovatelská firma zabývající se obchodem s elektrickou energií hledá ambiciózní a rozhodné spolupracovníky. Požadujeme: Ochotu učit se novým věcem, příjemné a vstřícné vystupování. Předpokládá se dlouhodobá spolupráce. Minimálně pět hodin týdně. Nabízíme: Volná pracovní doba, od několika hodin týdně, až po několik hodin denně. Finanční ohodnocení dle vlastního nasazení. Práce v týmu. Silné firemní zázemí. Není nutná praxe v oboru! Zaškolíme vlastním systémem. Činnost lze kombinovat se studiem, MD či jiným zaměstnáním, časové uspořádání záleží na dohodě. Platí pro celou ČR. Bližší informace poskytneme na telefonu 725 805 504 (po – pá 9,00 / 16,00 hod.)~x~
verca,2 děti
10.3.2009 0:06:43
Dobrý den, chtěla bych poprosit o zaslání informací o práci,kterou provozujete na mail verca.kroupova@centrum.cz. Předem děkuji za odpověď.
Jana dvě děti 5 a 8 let,třetí na cestě
  • 
28.2.2009 15:41:17
Dobrý den,platí ještě Vámi nabízená nabídka?Děkuji mnohokrát.Jana
26.2.2009 20:09:30
Zdravím vás,
Ńevěřte dnes domácím pracem protože texty typu:pošlete obálku se 150 kč na určitou adresu nebo práce na 15 minit denně za 2-4 000kč týdně tohle jsou prostě podvody,není to nic jiného než oblbovací pyramidy,letadla a systémy pošpinující multi level marketing.Jestli-že opravdu stojíte o práci z domova tak buď na to musíte mít potřebnou kvalifikaci např.programátor,web designer,účetní nebo si musíte nakoupit od rlzných firem materiál a pracovat manuálně např.šití,etiketování ale při těchto činnostech můžete klidně strávit celý den a vyděláte si sotva peníze odpovídající dnešní minimální mzdě.
Jestli-že opravdu chcete vydělat nějaké slušnější peníze a máte velikou trpělivost tak já osobně v současné době nabízíme dvě pozice.
-Realitní makléř pro celou ČR-zaškolení po internetu či telefonu bez nutnosti jezdit na druhý konec republiky a samozřejmně bez jakýchkoliv poplatků,jde o práci ke které ani nepotřebujete živnostenský list jde o legální firmu Kramik reality,www.kramik.cz

-Realitní tipař,práce z domova.

V případě zájmu se mi ozvěte na telefonním čísle:739 117 734 nebo na emailu:Karel.Hoke@gmail.com
23.2.2009 11:26:10
prosím o více informací na email.Děkuji
23.2.2009 11:16:15
Dobrý den,chtěla bych vědět více o této práci.Pošlete na můj email.Děkuji
Jiří, autor projektu
  • 
18.2.2009 13:36:58
Nabízím nenáročnou domácí práci na internetu. Vhodné pro studenty i matky na MD. Bez registračních poplatků! Jedná se o nově vznikající projekt. Staň se členem týmu i Ty! Reálné výdělky při minimálním časovém úsilí se pohybují v řádech stovek korun! A to je jenom začátek! Záleží jen na Tobě, kolik si budeš vydělávat.
webmaster.srni@gmail.com
romi2
  • 
23.1.2009 10:11:03
jedná se o přijímání reklamních sms a e-mailů, které Vám budou placené (ale Vy neplatíte nic). Max. množství zaslaných sms i mailů jsou 3 denně (takže nehrozí zahlcení schránky ) Můžete také získávat nové členy - i za jimi přijaté sms a maily se získávají menší penízky. Bez jakéhokoliv získaného člena však budete mít i tak okolo 250,-Kč měsíčně. Více informací najdete i na http://hellomobile.cz/zmobile/help.jsp.
Stačí se zaregistrovat na http://www.hellomobile.cz/zmobile/
Dole je"Zaregistrujte se!". V kolonce "Číslo mobilního telefonu osoby, která mě doporučila" uveďte, prosím číslo 728513208.
Zprávy by měli začít chodit do 14dnů od Vaší registrace.
Děkuji a přeji hodně štěstí!
Romča.
Jana
  • 
19.1.2009 14:38:17
Před několika lety jsem rovněž chtěla přivýdělek k mateřské dovolené, odepsala na nabídku domácí práce, zaplatila poplatek a dostala informaci, ale úplně stejnou jako ta, na kterou jsem reagovala. Opět jsem si měla někam napsat a věřím, že i potom bych bbyla úplně na začátku. To mě tak "vytočilo", že jsem si sedla a napsala (tehdy ještě ne přes internet), že jsem požadovala a zaplatila nabídku na konkrétní práci a ne za radu, kam se obrátit opět pro informace a - světe div se - časem mi přišla složenka a peníze mi byly vráceny. Tak jsem naletěla poprvé a doufám, že už naposledy. Nyní jsem invalidní důchodkyně, mám zájem o práci doma, ale buď dostanu konkrétní nabídku bez poplatků nebo budu bez práce. Rozhodně už ale nikomu nenaletím a nebudu mu posílat peníze (i když třeba minimální částku). Ani to mi totiž nezaručí, že nabídku práce dostanu. A tím myslím nabídku opravdové práce, o kterou mi jde. Jana
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 536 [Dalších 486 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.