| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nabízím domácí práci

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 536 [Dalších 446 >>]
Jiřina
  • 
26.6.2008 17:34:51
Taky se přidám. Před několika lety jsem odpověděla na inzerát, takových inzerátů bylo plno. Přišel mi katalog různých nabídek práce domů, u každé byla suma od 100 do 250 kč. Stačilo vyplnit ustřižek o které nabídky mám zájem zaplatit sumu u nich stanovénou. Vybrala jsem, poslala a zaplatila. Přišli mi papíry ve stejném znění jako v článku, jenom s různými firmami. Přišlo mi to jako byli různé podvodné letadla nebo pyramidy. Tak jsem ožele peníze co jsem za to dala, protože jsem věděla, že do něčeho takového se pustit nemá smysl. Taky se o tom po nějaké době mluvilo v televizi, jako o podvodu. Ty firmy to dělají pořád, protože to mají tak vymyslené, že jsou nepostižitelní. A je pořád dost lidí, kteří na to naletí.
26.6.2008 13:18:01
prosím více info
Terry Black
  • 
26.6.2008 10:48:17
No tento příspěvek je skvělým příkladem typu "Futbal ovláda každý."
Jednoduše řeceno: Člověku kdo je na hledišti se zdá, že on(a) to lépe ovláda, jak hráč na hříšti.
Takže pište sem ohledem ZFP pouze v pŕípadě, že jste pro nich pracovali minimálně 1 rok.
Za serióznější příspěvky Vám vopřed děkují!
iveta
  • 
10.6.2008 14:22:34
vas odkaz mi nejde zobrazit....prosim o zaslani na MikyskovaIveta@seznam.cz
  • 
3.6.2008 12:29:59
Milé maminky,sice už nepatřím do vaší věkové kategorie,ale patřím do té druhé,vyšší věk a nezaměstnaná.Ptoto bych se s Vámi chtěla podělit o zkušenost s domácí prací.Našla jsem dvě zajímavé firmy.Obě jsou na trhu nové, takže malá konkurence a při minimálním vkladu se dají vydělat penízky.Kdo máte zkušenosti s prodejem přes katalog tak můžete zkusit novou francouzkou značku Lambré.Má zajímavé provize a nabízí přírodní kosmetiku a levné francouzké parfémy.K tomu si můžete připojit i firmu Gano Exel.Nabízí kávu a čaj s čínskou houbou.
Já to dělám tak, že pozvu kámošky na zdravou kávičku (nabíjí energii) a při ní si vyzkoušíme parfémy a kosmetiku.A odcházejí s objednávkou všeho.Je to jednoduché.Pokud máte zájem kontakujte mě na email, nebo telefonem 608815655.Vaše Anna
  • 
26.5.2008 18:55:25
Toto je odezva na problém hledání domácí práce je to pravda jak jsem stará55let také jsem za vidinou nějaké korunky navíc napsala a dokonce poslala přihlášku na práci zatím čekám14dnů ale asi dopadnu stejně jako ta paní co psala příspěvek jen je otazkou proč tyto inzerenti nejsou postižitelní na ně žádné zákony neplatí?
25.5.2008 17:26:17
Tak už nemusíte! Je to jednoduché. Platíme Vám za to, že akceptujete reklamní SMS/MMS a emaily, které Vám budeme zasílat. Peníze zasíláme měsíčně jako kredit na mobil, na účet nebo složenkou!
Za každou SMS Vám zaplatíme 2 Kč a za každý email 0,75 Kč. Dostanete od nás maximálně 3 SMS/MMS a 3 emaily denně.
Pokud doporučíte svému známému registraci v naší databázi, pak jako poděkování obdržíte 0,50 Kč za každou SMS/MMS a 0,25 Kč za každý email, který této osobě zašleme.

Kolik si můžete vydělat měsíčně?

Pokud dostanete max. 3 SMS/MMS denně, bude to cca 90 SMS/MMS měsíčně. Za každou SMS/MMS Vám zaplatíme 2 Kč. K tomu za cca 90 emailu obdržíte 67,50 Kč (0,75x90)... Takže za měsíc získáte cca 247,50 Kč!

To však není všechno, můžete vydělat ještě více!
Pokud doporučíte 5 známým registraci do naší databáze, dostanou tyto osoby, stejně jako Vy, max. 90 SMS/MMS a 90 emailů měsíčně. Získáte tak navíc 225 Kč (90 SMS x 5 osob x 0,50 Kč = 225 Kč) + 337,50 Kč (90 emailů x 5 osob x 0,25 Kč). Celkem tedy obdržíte 247,50 + 337,50 = 585 Kč měsíčně …To se vyplatí!!! Veškeré informace i registraci naleznete na http://prace-bezpoplatku.blog.cz
25.5.2008 17:24:52
Tak už nemusíte! Je to jednoduché. Platíme Vám za to, že akceptujete reklamní SMS/MMS a emaily, které Vám budeme zasílat. Peníze zasíláme měsíčně jako kredit na mobil, na účet nebo složenkou!
Za každou SMS Vám zaplatíme 2 Kč a za každý email 0,75 Kč. Dostanete od nás maximálně 3 SMS/MMS a 3 emaily denně.
Pokud doporučíte svému známému registraci v naší databázi, pak jako poděkování obdržíte 0,50 Kč za každou SMS/MMS a 0,25 Kč za každý email, který této osobě zašleme.

Kolik si můžete vydělat měsíčně?

Pokud dostanete max. 3 SMS/MMS denně, bude to cca 90 SMS/MMS měsíčně. Za každou SMS/MMS Vám zaplatíme 2 Kč. K tomu za cca 90 emailu obdržíte 67,50 Kč (0,75x90)... Takže za měsíc získáte cca 247,50 Kč!

To však není všechno, můžete vydělat ještě více!
Pokud doporučíte 5 známým registraci do naší databáze, dostanou tyto osoby, stejně jako Vy, max. 90 SMS/MMS a 90 emailů měsíčně. Získáte tak navíc 225 Kč (90 SMS x 5 osob x 0,50 Kč = 225 Kč) + 337,50 Kč (90 emailů x 5 osob x 0,25 Kč). Celkem tedy obdržíte 247,50 + 337,50 = 585 Kč měsíčně …To se vyplatí!!! Veškeré informace i registraci naleznete na http://prace-bezpoplatku.blog.cz
24.5.2008 11:28:58
Tak už nemusíte! Je to jednoduché. Platíme Vám za to, že akceptujete reklamní SMS/MMS a emaily, které Vám budeme zasílat.
Za každou SMS Vám zaplatíme 2 Kč a za každý email 0,75 Kč. Dostanete od nás maximálně 3 SMS/MMS a 3 emaily denně.
Pokud doporučíte svému známému registraci v naší databázi, pak jako poděkování obdržíte 0,50 Kč za každou SMS/MMS a 0,25 Kč za každý email, který této osobě zašleme.

Kolik si můžete vydělat měsíčně?

Pokud dostanete max. 3 SMS/MMS denně, bude to cca 90 SMS/MMS měsíčně. Za každou SMS/MMS Vám zaplatíme 2 Kč. K tomu za cca 90 emailu obdržíte 67,50 Kč (0,75x90)... Takže za měsíc získáte cca 247,50 Kč!

To však není všechno, můžete vydělat ještě více!
Pokud doporučíte 5 známým registraci do naší databáze, dostanou tyto osoby, stejně jako Vy, max. 90 SMS/MMS a 90 emailů měsíčně. Získáte tak navíc 225 Kč (90 SMS x 5 osob x 0,50 Kč = 225 Kč) + 337,50 Kč (90 emailů x 5 osob x 0,25 Kč). Celkem tedy obdržíte 247,50 + 337,50 = 585 Kč měsíčně …To se vyplatí!!! Veškeré informace i registraci naleznete na http://prace-bezpoplatku.blog.cz
23.5.2008 13:59:14
Ne netu jsem našla velice dobrý způsob příjmu peněz bez jakéhokoliv registračního poplatku. Mrkněte na www.vyhodnynakup.blue4net.cz :-)
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 536 [Dalších 446 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.