| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Den jako jiný

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 66 [Dalších 6 >>]
Kukuk
  • 
28.7.2005 21:01:01
tak som si zaspominala, ake to bolo...kedysi.... nie az tak davno
takze, uzivajte si to, prosim, uz nikdy vam takto nebude...
aby ste vedeli preco, popisem vam jeden moj den...
4,30 reve ten protiva.... budik...
5,00 ani neviem ako, ale som uz v praci... este stastie, ze len prejdem na druhu stranu cesty...
kazdu dalsiu hodinu si trham vlasy a podavam sportku, lebo tuzim ist do dochodku...
kazdu polhodinu medzi tym rozmyslam, ci mi je toto treba
12,00, zbadam kolegynu, co ma strieda, ako milujem tento pocit... do 13,00 odovzdavam pracovne podlznosti a snivam o obede
13,01 dosnivam o obede, lebo ziaden nie je, kto by ho aj uvaril... chvilu si nadavam, ze som si zase nenasla cas na obed restike...
13,05, uz aj jem nieco strasne zdrave...
13,06 odchadzam pre prvaka do skoly
navrat o 1 hodinu, kvoli jeho zaujmom nemoze chodit na najblizsiu skolu
ulohy, medzi nimi varim zdravu veceru, vdaka za dobru znasanlivost skolskej stravy, aspon nieco mam z krku
15,00 idem pre moje druhe, este skolkopovinne dietko, potom odchadzame bud na tanecnu, dramatak, trening atd, tato odrazka odpada len jeden den v tyzdni
17,00 teperim z pivnice bicykle, korcule, kolobezky, babikove kociky a ine veci, samozrejme vsetky naraz, lebo ich POTREBUJU
18,30, navrat, vecera..... vecerne dialogy o temach od problemov s dazdovymi pralesami, cez biedu v krajinach tretieho sveta, az po priciny 2 svetovej vojny a tlkotu srdca, niekedy sa pridaju plany na stavbu kozmickej lode a riesime vyrobu skla, ked ma deti preskusaju z hlavnych miest, zazeniem ich na ocistu, popri tom zaspominam na casy, kedy som snivala, ze sa umyju sami...
vecernu rozpravku zvlada cdcko
cca 20,30 kontrolujem, ci dychaju.... zavolam tatkovi, ktory je nestastny z toho, ako musi byt tam niekde, sam........ tisko mu zavidim, idem pozriet do detskej, ci dychaju...... uz nezavidim... potom rozmyslam, kedy budem upratovat, prat, zehlit..... zase to odkladam na .... dam si kavu, aby som este zvladla sprchu
22,00 precitam si spravy na teletexte, nastavim budik a tesim sa na zajtra...

2 sekundy venujem vdakyvzdaniu babke, ze mozem rano odist a ona bude tam, lebo pracuje a nie je to samozrejmost...
Daniela, 3leta dcera
  • 
28.7.2005 20:31:51
A co ti na to rekl on???
Monika
  • 
28.7.2005 18:51:15
Holky,zavidim vam!!!Ted jsem tomu mojimu prisla na neveru..Bohuzel nebo bohudik jsem s nim v 6 mesici tehotenstvi.Jinak bych tady ani nediskutovala a letel by.Jenze co ted?Nevim..Uz jsem se uklidnila,vybrecela(samozrejme ne pred nim),ale co dal?Delat,ze se nic nestalo?Ze nevera je bezna vec?
28.7.2005 17:44:16
Ahoj, tak především bych chtěla poděkovat Pampelišce a Rosi za jejich reakce.
Jo, taky znám rozlámané tělo, kdy spím na 10 cm a kluci roztažení na celé posteli.
Lízo, byla bych raději, kdyby usínali ve 20 hodin a vstávali třeba v 7, ale nějak se nám nedaří.Já jsem bohužel ranní spáč, tudíž vstávám až s nima, ale je to pozdě, pak nestíhám....No jo, ale když člověk spí s dětma v posteli, chtě nechtě se za noc několikrát vzbudí(přikrývám, zvedám nohy z hlavy druhého...) a pak dřív než oni nejsem nějak schopná vstát.

Jo o pomáhání a nepomáhání bych mohla napsat hory....Ale dětem se manžel věnuje.
28.7.2005 17:41:20
Lízo, mně se hlavně nestalo, že by mi některý z kluků skočil na tu hlavu:-)))
Určitě se nedá paušalizovat, kolik času má otec věnovat denně dětem. Nad tím jsem se taky pousmála. U nás to řešíme tak, že abych byla spokojená s činností svého manžela kolem dětí a domácnosti, snažím se dělat co nejvíc aktivit mimo domov. Zatím to není dostačující, poněvadž v novém bydlišti nemám ještě dost fyzicky přítomných přátel apod.:-))) Nicméně už můžu dítka opustit na víkend a odjet k známým tam, kde jsou, takže se vše vyvíjí správným směrem:-)))
Rosie
28.7.2005 17:34:24
Ty poznámky o tom, že ženská nic nedělá, by si muž vážně mohl odpustit. Ale s tím, že si po příchodu z práce lehne na chvíli na gauč - mě to nepřijde nic neobvyklého. Manžel vrací domů nejdříve v 18h a taky nějakou chvíli není zrovna použitelný. Tak půlhodinku moc nemluví, než se nějak zaklimatizuje. Zvykla jsem si na to a beru to. Potom se ale dětem věnuje, jak to jde - třeba koupání je z 90%tátova záležitost. Takže ono se to nedá brát obecně, každý manžel a táta je prostě jiný.
Rosie
28.7.2005 17:34:18
Ty poznámky o tom, že ženská nic nedělá, by si muž vážně mohl odpustit. Ale s tím, že si po příchodu z práce lehne na chvíli na gauč - mě to nepřijde nic neobvyklého. Manžel vrací domů nejdříve v 18h a taky nějakou chvíli není zrovna použitelný. Tak půlhodinku moc nemluví, než se nějak zaklimatizuje. Zvykla jsem si na to a beru to. Potom se ale dětem věnuje, jak to jde - třeba koupání je z 90%tátova záležitost. Takže ono se to nedá brát obecně, každý manžel a táta je prostě jiný.
Líza
28.7.2005 17:17:28
Myslím, že tam nebylo nic o tom, jak dlouho se d+ětem věnoval. Bylo tam, že si s nimi hodinu hrál.
Poté, co teda odmakal svoje a ještě doma něco vyráběl. Do jaké míry si s nimi ještě povídal nebo tak, to už zmíněno není...jen musím říct, že ač ženská, kterou taky někdy štve ten její v poloze ležmo u tv, v tomhle souhlasím se Schme.

Jo a přemýšlím, jestli se mi někdy na MD stlao, že by mi dítě na hlavu skočilo až v devět :-))))))...
Lucie
  • 
28.7.2005 17:15:24
Monty, v Praze přece není tak těžké najít si nějakého chlapa! Nebo ženskou:-)
Schme
  • 
28.7.2005 17:12:12
Ale samozřejmě, že zaslouží. Reakce byla spíš na Ivuši z jejíhož příspěvku vyplynulo, jakoby muž nedělal vůběc nic.:-)
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 66 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.