| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Dvakrát do stejné řeky jsem vstoupila i nevstoupila…

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 182 [Dalších 132 >>]
Apolena.
19.8.2005 10:13:27
Ino,
tak, jako nejsou úplně stejné všechny "porodnicorodičky", tak nejsou stejné ani "domorodky". Co vyhovuje jednomu, druhému může vadit. Platí to i pro domácí porody.
Zevšeobecňování je přinejmenším hloupé.
Ina
  • 
19.8.2005 9:34:29
Libiku a Míšo, taky s váma souhlasím, přijde mi, jako by se ty rodičky doma za každou cenu chtěly odlišit....jakoby ten článek psala nějaká sekta:-) ale jim to nevysvětlíš. To je ta jejich všeobjímající slunečná láska, světlem rozzářená bytost:-))K dalšímu porodu si pozvou i příbuzné ze třetího kolena:-)
Iva
  • 
18.8.2005 12:46:11
Sabo, taky mi to přijde, jako by to psala členka nějaké sekty.....ale asi jsme příliš "nepřírodní":-)
18.8.2005 8:17:47
Libiku, ty jsi ale koza
misa, 1 x 5mesicu
  • 
17.8.2005 17:28:49
No, se vsi uctou, ja si nemyslim, ze pro male dite je az takovy rozdil mezi porodem lidskym a zvirecim - jediny rozdil bych videla v tom, ze rodickou je vlastni matka... Ale jak se tady psalo, ty deti k tomu nikdo nenuti, a pokud si preji byt u toho, tak proc ne? (Mohou prece odejit, kdyby toho na ne bylo moc. Pokud jsou u porodu od zacatku - stejne jako tatinkove - druha doba porodni uz je urcite nezaskoci.)

Nejde prece o to, ze se deti (uplne stejne jako vsechna ostatni mladata savcu) rodi v krvi a v bolestech, jde prave o ten pocit zrozeni noveho zivota a o tu, jak pani sama pise, euforii z narozeni (v kteremzto bode mezi lidmi a ostatnimi savci docela urcite neni prazadneho rozdilu).
Vendy
  • 
17.8.2005 15:02:56
Jako maminka tří dětí vím,co vše nečekaného může se stát,ikdyž těhotenství probíhá úplně bez jakýchkoli problémů.Máte jen štěstí,že Vám to vyšlo.Nedej Bůh se něco stát,měla byste si co vyčítat do konce života.Myslím si,že chlubení s tím ,že jsem rodila doma,mi fakt za to nestojí.A to nejsem žádná konzerva,jsem mladá a velmi moderní žena,ale tohle bych si na triko fakt nevzala.Rozum a hlavně veliká zodpovědnost za toho malinkého tvorečka u mě vyhráli.Vám přeji hodně zdraví Vendy
ahojdy
  • 
17.8.2005 14:51:09
ahoj,
jsem zastance prirozenych porodu.
ale jak pocitam , tak jste mela u porodu vice lidi nez ja v mother and baby friendly porodnici...
tolik lidi by mi opravdu vadilo...

musi to byt neopakovatelny zazitek .-)
Lorina
  • 
17.8.2005 14:07:11
a co by dělala Vaše porodní asistentka v případě, že Vám nečekaně rupne placenta (jako zrovna mně) a hrozí , že vykrvácíte během chvilky.....
17.8.2005 12:41:18
Irmo,
proc je tohle srovnani demagogicke? V obou pripadech se jedna o rozhodnuti o dosud nenarozenem diteti.
Jen tak naokraj: Jaky je rozdil mezi ditetem potracenym treba ve 20tt a narozenym treba ve 25tt? Asi hlavne ten, ze zatimco to prvni dite je stale jeste potracene legalne, tak ve 25tt se lekari muzou strhnout, aby ho zachranili... samostatneho zivota neni schopne ani jedno z nich - a pristup je diametralne odlisny.
Konstanta
Kacii&Matýnci
17.8.2005 8:17:38
A jeste mne napadlo: spis se v tomhle ridim zvirecimi instinkty, zadny zvire nenecha svemu mladeti pupecnik. No jednak to neumi zaridit, aby to nehnilo a jednak asi taky vi, co delaji;)
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 182 [Dalších 132 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.