| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bezva porod na Bulovce

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 177 [Dalších 147 >>]
Dana, Lucinka 3roky, Míša 7měs.
  • 
25.9.2005 21:29:11
Chci k tomu říct, že po porodu syna se placentě nechtělo ven a i kvůli zesílení kontrakcí mi syna přiložili k prsu. Placenta šla ven, ale i tak mě museli v narkoze čistit. A též až porodíš a budeš kojit, tak se ti vždy při kojení bude velmi dobře stahovat děloha a bude to trochu bolet.
25.9.2005 21:26:28
mi přijde jako reklama na porodnici,strohý jako sestry na porodním,promiň
JanaB
  • 
25.9.2005 20:16:36
Ja jsem mela zezacatku taky problemy.Hlavne kdyz jsem se hned po holeni treba oblekla a nekam sla ( a trochu se zpotila) A potom jsem zacala pouzivat kremovy deodorant nebo mast ,ktera se pouziva do plenkove oblasti pro mimina.Oboji vysusuje a nemam uz zadne problemy.
cizinka
  • 
25.9.2005 19:20:37
Olino, to je ok, hol se, fakt to je vec kulturnich predstav, osobnich pocitu a individualnich rozhodnuti. Ale proc mluvis o sebe v pluralu?
Olina
  • 
25.9.2005 18:01:12
tak už s tím přestaň. Přiznáváme, nevíme nic o holení ve světě. Myslím, jak to tady tak čtu, že ani nevíme cokoliv o čemkoliv.
Ale já se holit musím ,protože jsem chupatá jako, beé, ovce a děti by mi jinak v létě strkaly do pusy trávu.
PajaMM
25.9.2005 15:00:51
Petro,

to ti verim:-))) Ja to resila tim zrcatkem:-) Ale slo to jen diky velke rohove vane - v rohu jsem si mohla sednout a mit naproti sobe zrcatko a slo to, i kdyz hooodne spatne a trvalo to hooodne dlouho:-))) Protoze to bricho bylo taky dost velky, i kdyz Klarka byla pomerne male mimco:-)
Petra, Dominik 3/04
  • 
25.9.2005 14:52:29
Já to přes tu velikost břicha nezvládala a pak když jsem porodila a asi druhý den se viděla... Hrůza! :-)
cizinka
  • 
25.9.2005 12:15:40
Ivule, mezi mymi kamarady v Nemecku fory a nespravedlive stereotypy o Cesich rozsireni nejsou, a jestli takove potkam, tak se s jejich siritelem poperu.
O tym jinym zpusobu prezentaci tel mezi Nemkama psala jsem bez snahy hodnotit. To jsou veci zalozene na vrstvech historickych zkusenosti. Opravdove damy potkas v Praze stejne tak jak v Krakove nebo v Berline. Jen ze Ceska pravdepodobne bude akcentovat svuj vystribeny sex-appeal, materske kvality a duchaplny vtip (opravdove narodni bohatstvi). Polka - rafinovane aristokraticke zpusoby, vytribeny vkus a spolecenske angazma. Nemka - silu, nezavislost, a sebestatecnost. Na ktere historicke zkusenosti se to opira, je dlouha diskuse, a asi take trochu banalni.
PajaMM
25.9.2005 11:42:01
Ahoj!

Ja ti chci napsat jen neco k tomu holeni - mivala jsem stejne problemy jako ty - zarustajici chloupky a zanety. Ale to jsem se opravdu jen holila.
Pak jsem to zacala delat jinak. Nejdriv pouziju depilacni krem - na 10 minut max.(Veet nebo Opilca), zabiraji vyborne, zvlaste ten prvne jmenovany a pak jen pripadne oholim nedokonalosti:-) Ale ma to vyrazne lepsi vysledky a jsem temer bez veskerych problemu se zarustanim a zanety, jen opravdu minimalne.

Hezky den!
25.9.2005 11:30:52
Poprvé ho jen přejmenovaly z centra aktivního porodu na centrum alternativního porodu,protože z něj odešly původní zakladatelky.Taky princip CAPu se trochu změnil.A ted je zavřenej napořád,protože tam byl jistý malér,tak z něj udělali Family Unit.A vybavení CAPu je v normálních porodních sálech
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 177 [Dalších 147 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.