| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bezva porod na Bulovce

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 177 [Dalších 117 >>]
Gábina
  • 
24.9.2005 9:44:13
Omlouvám se, ne mozek, ale mozeček jste mě posílala léčit a ještě jinak jste mě napadala. jestli si to nepamatujete, tak jste byla sjetá, nebo trpíte presenilní demencí. Ale budiž, Váš doktorát Vás k tomu asi opravňuje. Na to, aby člověk opravdu pochopil vliv hormonů na organismus nemůže mít kusé informace a výkřiky z netu, na to musí dopodrobna nastudovat biochemii, neurochemii syntézu s biosyntézu hormonů v organismu, vliv všech mediátorů metabolismu a gynekologii. takže debata na netu není akademická, to jsem se spletla, to se omlouvám, ale laická v pozici jedna paní povídala.
Šáry
  • 
24.9.2005 9:41:02
Pavlo3,

mně osobně je mnohem milejší ženská s 30 kg nadváhy, která ze svého těla nemá mindrák a je na něj pyšná, než ženská s ideálními mírami, která na nic jiného nemyslí, popřípadě má mindráky z toho, že pořád ještě není dokonalá, a kromě sebe tím otravuje ještě celé okolí.
24.9.2005 8:58:26
No cizinko to jsme si všimla už před lety v JUGO dnes Chorvatsku jak se Němky pyšně s 20-30 kg nadváhy prducírujou po FKK, to nám tu nemusíš prezentovat :-))))
PajaMM
24.9.2005 8:11:56
Jano,

s tim souhlasim. Taky jsem to sice zvladala az do porodu, ale pres to bricho to bylo sakra obtizne:-) Ja to resila tak, ze jsem sedela na vane a naproti sobe jsem mela zrcatko:-))) Kdyz na to ted vzpominam, musim se smat:-)))
JanaB
  • 
23.9.2005 22:40:43
Proto se radeji holim sama a dobrovolne a mam o jeden problem min. Asi tak kolem 7.mesice tehotenstvi to nebylo zrovna jednoduche, ale ja to zvladla i poslepu :-)))
  • 
23.9.2005 22:39:06
Musim taktez pozitivne reagovat. My jsme rodili na Bulovce letos 3.8. Narodil se nam syn Tomasek. Vse probehlo perfektne, vyborny lekar O.Sottner, mile asistentky i vetsina sester na sestinedeli. Prestoze letosni leto bylo napr. v Podoli, u Apolinare nebo v Motole doslova "nacpano", my jsme si s pritelem na Bulovce uzili krasne soukromi a klid, coz jsem velmi ocenila. Nikdo nas do niceho nenutil, respektovali nas porodni plan. PS: jediny lekar ktereho jsem NASTESTI potkala jen na prohlidkach a 2x na vizite byl Mudr.Krcmar-mlady lekar, ktery se bez mrknuti podepise do dokladu po vizite, aniz by vubec uznal za vhodne clovek fyzicky prohlednout. Asi stanovuje diagnozu pres nocni kosili... Ivana
cizinka
  • 
23.9.2005 21:45:47
No nevim, Ivule, nemala cast mych kamaradek v Nemecku maji nohy jako chlap, a ze je neholi nejde nepostrehnout. Na podpazi ma se ovsem pockat na leto. Nevim jak v tym tesnem sousedstvi to neslo povsimnout, ze velka cast Nemek prezentuje svoje telo uplne jinym zpusobem nez Cesky a na svoje telo se vsem vsudy jsou pysni:-)))).
23.9.2005 21:38:30
No vidíš cizinko, a Češkám se hrnulo po revoluci do hlavy, že kdo se na Západě neholí v podpaží, tak to fůůůj totéž, jako kdyby se nemyl... :))
23.9.2005 21:38:30
No vidíš cizinko, a Češkám se hrnulo po revoluci do hlavy, že kdo se na Západě neholí v podpaží, tak to fůůůj totéž, jako kdyby se nemyl... :))
PajaMM
23.9.2005 19:37:06
Jiro,
v tom s cizinkou taky souhlasim. A proto jsem napsala, ze je spravne, ze se to jiz bezne nedela...
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 177 [Dalších 117 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.