| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Jak jsme v práci čekali moje dítě

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5153 z 53 
24.10.2005 9:42:48
I u nas to bylo to same..
S jednim rozdilem. Kancelar se mnou sdilel kolega a rovnez u nas na oddeleni jsou prevazne muzi. O to vice to bylo bajecne.. Slyset "uz kope" ? a nechces neco pod nohy.. nesahej nahoru pro ten sanon, ja Ti ho podam.. tu kavu by si ted nemela pit..Dokonce sef naseho oddeleni zacal rikat brisku Vojta... a ted mame syna Vojtecha.. Proste prace pro mne byla druhy domov, moc se mi po vsech styska a tesim se na navrat. SNad bude stejne bourlivy jako louceni.
24.10.2005 9:42:37
I u nas to bylo to same..
S jednim rozdilem. Kancelar se mnou sdilel kolega a rovnez u nas na oddeleni jsou prevazne muzi. O to vice to bylo bajecne.. Slyset "uz kope" ? a nechces neco pod nohy.. nesahej nahoru pro ten sanon, ja Ti ho podam.. tu kavu by si ted nemela pit..Dokonce sef naseho oddeleni zacal rikat brisku Vojta... a ted mame syna Vojtecha.. Proste prace pro mne byla druhy domov, moc se mi po vsech styska a tesim se na navrat. SNad bude stejne bourlivy jako louceni.
Olina, Samíček a Lindička
  • 
24.10.2005 9:33:17
Já jsem zažila něco podobého, přestože jsem čekala dvojčata a byla od počátku těhotenství doma. Prý aby si mi nestýskalo, tak se za mnou každý týden z práce někdo zastavil . Pokud byla v práci nějaká oslava, tak chtěli hned znát všechny podrobnosti a byli schopný prozkoumat i ultrazvuky, ráda jsem jim je ukázala, jak se ty dvě tečky zvětšujou. Velice mě jejich zájem těšil. Mohla jsem se o tu radost s někým podělit. Ke konci jsem musela ležet dva měsíce v nemocnici a i tam se občas vystřídali návštěvy kolegyň. Moc mě to těšilo.
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5153 z 53 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.