| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákup výbavy a oblečení

[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 120 [Dalších 90 >>]
15.11.2005 10:09:09
Kamčo - zkus se podívat na www.yourbody.cz . Mám od nich kalhoty a pončo a jsm spokojená :o). Jenjsem slyšela, že levnější jsou ceny přímo na stránkách, v kamenném obchodě v Praze jsou prý o dost dažší...
14.11.2005 10:41:03
V Tveretu mají fakt někdy hlody.. Taky jsem tam přišla shánět kostým do práce. A víš co mi řekli? Prý: "A to musíte nosit kostým???" No co asi.. Pánská trička, cha cha. Já to řešila nakonec tak, že věci do práce jsem si nakoupila v běžné konfekci - koupila jsem normální oblečení pro netěhotné, akorát o pár čísel větší a různě jsem si ho upravila a přešila. Ale měla jsem štěstí, že jsem byla těhotná přes léto. A taky je pravda, že mám normálně vel. 36, takže nad ní bylo ještě dost velikostí, z kterých jsem mohla vybírat..
Kamila, tp.03/06
  • 
14.11.2005 0:42:57
A máš nějaký tip, kde se coby těhotná obléknout? Řeším stejný problém, velikost spíše nadměrná, prsa už teď ve velikosti 8 a v Tveretu mi poté, co jsem řekla, že potřebuji něco do práce, například kostým, řekli, ať si koupím pánská trička. Už tu eleganci vidím. Zatím nosím, to co mám, pod ty prsa zatím břicho schovám, ale už se mi šatník značně omezuje, vejdu se uř jen do cca 4 blůz a jedněch kalhot. A děsím se toho, jak v zimě zmrznu, protože neseženu kabát. Takže, kdybyste měl někdo tip, kde obléknout velrybu :-), pošlete ho, prosím.
Martina
  • 
13.11.2005 11:32:15
bude, ale plné roztočů z mého dítěte, ne cizího. To je docela rozdíl. Aspoň pro mě. Taky představa, že se tam mimi vyčuralo, nebo poblinkalo, vypralo se to nebo jenom vyčistilo hadýrkem... z matrace toho asi moc nevypereš....
matrace jdou koupit už kolem 500 i levněji ty molitanové, tohle si můžu dovolit, eventuálně i co rok ji podle potřeby vyměnit.
Eva K
  • 
11.11.2005 14:22:08
A v čem pereš? Podědili jsme celou výbavu a ráda bych si ji vyprala už teď, dokud nejsem moc koule:-)
Eva
Eva K
  • 
11.11.2005 14:19:58
Jojo, koupím novou s tou nepročůravací pratelnou vrstvou:-). Prý se dají sehnat od 350 do 1500:-), tak uděláme nějaký kompromis. Eva
11.11.2005 3:05:53
Holky, ono můžete mít sebekvalitnější bavlnu, ale když to vyperete třeba v takové Lovele (dle výrobce hypoalergenní pro jemnou pokožku - hahaha), tak vašemu mimi stejně může naskákat ekzémek fuj fuj..

Takže pozor i na toto.. Kvalitní bavlna nestačí.
11.11.2005 2:56:20
Do igelitu ji nedávej, zvyšuje to syndrom náhlého novorozeneckého úmrtí..

Ostatně já bych spát na igelitu taky nechtěla, ble..
Alamagoosa
10.11.2005 20:57:05
Mně se osvědčil u obou dětí do cca 8 měsíců vak - k nezaplacení. A v pozdějším věku dětská krosna. Dají se do ní přibalit i věci na přebalení a pod. S šátkem mám ale jen malou zkušenost, měla jsem krátce možnost vyzkoušet u kamarádky, takže nemůžu moc srovnávat.
Eva K
  • 
10.11.2005 16:25:07
Zase toho nebudeme kupovat tolik, takže si pár dražších kousků můžeme dopřát:-) Eva
[<<Předchozích 20] Příspěvky 2130 z 120 [Dalších 90 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.