| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákup výbavy a oblečení

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 120 [Dalších 60 >>]
Jitka
  • 
8.11.2005 15:16:43
Ty že nejsi s vel. 36-38 hubeňour? Já mám 52!!! :-)))
Lotrando a loupežníci
  • 
8.11.2005 14:53:59
Co jsem viděla a co dobře znám kvalitního a originálního, co jinde ještě nebylo, a milého českého, tak to byla značka Ono na www.vecicky.cz. Je to něžné a roztomilé, klučičí i výrazně holčičí, jen si vybrat a nebo se nechat inspirovat pro vlastní tvorbu, no podívejte se tam...

Na omak je "na první hmat" i na první pohled poznat rozdíl v kvalitě materiálu, vybarvení, a ušití rukodělně na to, že to je malá firmička, je perfektní, musí se vybrat správně střih, mají velkou variabilitu ve výrobcích. Obšas se vyskytl problémek, ale opravili to sami úplně nenápadně nebo vyměnili.

Ten jejich kamenný obchod dobře znám, úplně všechny materiály si nechají vyrábět na zakázku jen pro svoji potřebu (nenakupují standardní látky) a je to znát (proto je to dražší). Tak kvalitní bavlnu, flís a všechno ostatní jsem ještě nedržela v ruce. Tak neotřelý a svěží nápady jsem taky ještě neviděla.
Milada.
8.11.2005 14:49:04
Evo,

nevim, co to mate, ale pokud myslis povlaky proti roztocum (aby nevlezli do matrace, periny ci polstare), tak to se da koupit pouze tady: http://www.proalergiky.cz/detail.php?produkt=54
a tady: http://www.stopalergii.cz/sortiment.htm

Nejlevnejsi to rozhodne neni :-( a zda to ucinek ma nejak nepozoruji..
Milada.
8.11.2005 14:48:20
Evo,

nevim, co to mate, ale pokud myslis povlaky proti roztocum (aby nevlezli do matrace, periny ci polstare), tak to se da koupit pouze tady: http://www.proalergiky.cz/detail.php?produkt=54
a tady: http://www.stopalergii.cz/sortiment.htm

Nejlevnejsi to rozhodne neni :-( a zda to ucinek ma nejak nepozoruji..
Eva K, 20tt
  • 
8.11.2005 14:38:01
Zkusím se v nějaké prodejně zeptat nebo přes net. My něco podobného máme na postelých, ale myslela jsem, že to zachytí jen roztoče. Sice je to starší postýlka i matrace, ale rozměr je snad standardní.
Je fakt, že čůrat bude do plen:-)
Eva
Eva K, 20tt
  • 
8.11.2005 14:28:21
Říkali jsme si, že uvidíme, jak nám to půjde se dvěma dětmi a podle toho uvidíme to třetí. Respektive, to říkám já, manžel říká rovnou tři:-). Tři děti to už je parta:-).
Kdysi jsem viděla pořad Maminko, budou čtyři. To byla síla. Už jen k sousedce s dvojčaty vzhlížím.. A to k těm dvěma dvouletým teď přibude třetí. To už je pak poslání.
Eva
MarkétaP + 4 dcerky
8.11.2005 14:22:42
Souhlas, chránič matrací absorbuje bez problémů několik deci, aniž by je pustil dál. Pořídili jsme je na naši i dcerčinu postel, už se párkrát hodil při zvracení a průjmu, když jsem se jo bála, šoupla jsem pod ni ještě ručník. To načurané množství je tak malinké, že se to beze zbytky vsaje.
8.11.2005 14:21:41
Markéto, kluci se mi nikdy nepročůrali, pindíka srovnávám, haha...A igelitovou plenou myslíš co?
Eva K, 20tt
  • 
8.11.2005 14:21:21
To jsem ráda, že nejsem jediná, kdo má pochybnosti o svých schopnostech ohledně poznání bavlny. Poznám, že je látka příjemná na povrch a taky začichám celkové aroma obchodu:-). Ale mnohdy jsem koupila na pohmat příjemnou látku, ve které se pak moje kůže dusila. Když jsou prodejci schopní umýt zkažené maso octem, proč by nemohli do nekvalitní látky nalít nějaký zjemňovací sajrajt?
Eva
8.11.2005 14:18:55
Evo, tak ti přeju, ať ti to vyjde..Já o třetím taky uvažuju, hadry mě už netrápí, ale po včerejší Výměně manželek mám skoro pocit, že mám těch dětí až dost.....
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 120 [Dalších 60 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.