| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Nákup výbavy a oblečení

[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 120 [Dalších 40 >>]
Olina
  • 
8.11.2005 13:10:54
I ty vtipálku. Já tedy kvalitní bavlnu na omak nepoznám. Myslím, že na omak nepoznám vůbec druh látky, kromě froté ručníku :o)). Myslíš, že mi to dovolej vietnamci trošku zapálit, abych to poznala podle toho?
Jsem já už to takový neschopný hlupáček.
Olina
  • 
8.11.2005 12:58:24
Já věřím vymrazování, což znamená, že v létě na peřiny a matrace jen smutně koukám :o).
8.11.2005 12:57:19
Evo, ty už máš nějaký děti? Já myslím, že potom zjistíš, že to až tak důležitý není, kde to bylo vyrobený, kvalitní bavlnu na omak poznáš a jestli chceš mít jakous takous jistotu, tak já u prvního kluka, kterej byl alergik, kupovala spodní oblečení-myslím to, co přijde úplně na tělo- od firmy Sanetta, Schiesser, mělo to označení " Schadstoffgeprueft", čili, testováno na škodliviny...U bund, kalhot apod, mě to už tolik nezajímá, důležitý jsou ještě punčocháče, ale ty nám vadily všechny....
Eva K, 20tt
  • 
8.11.2005 12:47:34
Nemáte typ na výrobce českých oblečků? Nevíte jak je to s látkami? Chci ušít mimču povlečení a dalších pár věcí. Eva
Eva K, 20tt
  • 
8.11.2005 12:45:50
Vím od koho si půjčuji a jak kupuje oblečení. Taky důvěřují českému zboží a velké řetězce hodně vozí z Číny, u některých se to už profláklo. Levná pracovní síla je velké lákadlo. Eva
Eva K, 12tt
  • 
8.11.2005 12:42:27
Nevím, když jsem se tam byla dívat já, bylo z Číny všechno, co jsem vzala do ruky. Tak se nezlob. Ale je fér, že to tam napíšou, to se musí ocenit.
Ty dvě značky máš někde prověřené? Budu ráda za typ.
Eva
8.11.2005 12:08:31
jo, já bych klidně český ručičky taky podpořila, jen by jejich výrobky musely být kvalitní, moderní, z kvalitních materiálů, dobře šité, slušivé.....Nebývá to tak, bohužel-možná až na výjimky...
Lotrando a loupežníci
  • 
8.11.2005 12:02:50
Ještě bych měla nápad s tím, že třeba někteří čeští velcí výrobci někde ve vybraných obchodech nabízejí svoje druhojakostní zboží, na kterém pro laika není nic poznat, třeba za zlomek ceny. Ještě k Evině poznámce o půjčených věcech. U půjčených věcí člověk nikdy neví, kde to bylo koupeno a jestli to mělo prohlášení o nezávadnosti, tak tam bych se spíš obávala čínské nekaloty (pokud to není věhlasná oděvní značka), než v tom Tesku. Ale i věhlasné značky si to nechávají dělat v Číně, aby mohly udržet ten "luxus". To já radši podpořím místní výrobce a české ručičky :-)
8.11.2005 11:49:54
k sekáčům: na druhý dítě jsem měla strašně moc oblečení, něco mi zůstalo po prvním, nějaký pěkný kousky jsem si koupila, a hlavně jsem toho hodně dostala od kamarádek a příbuzných z Německa, většinou samý krásný značkový věci, Next, Mexx, Kanz....Vzhledem k tomu, že většina věcí byla 56-68 a my z toho byli nějakou dobu v nemocnici, odkládala jsem čtyři velký bedny hadříků, z nich většina nebyla vůbec použita nebo byla jen vyprána....Co s tím? Nakonec jsem to přes známou dala do sekáče, kde se to za za zlomek původní ceny prodalo....
Lotrando a loupežníci
  • 
8.11.2005 11:43:57
Onehdy jsem tady někde viděla článek o tom, co všechno oblečky prožijí, než se dostanou do sekáče. Mně z toho bylo docela blbě. Sice nemyslím, že by to nějak mohlo být nebezpečné, ale ten obleček má kolikrát velmi bohatou historii. To není pravda, že tesco nabízí jen čínu. Vždyť jsem tam na vlastní oči viděla tu loanu a ten maďarský kenguru gold a kupovala ho tam. Mají tam vedle nejlevnější číny i tyto atestované výrobky loana s garancí nezávadnosti nebo s visačkami made in hungary. Je to tedy z Asie?????
[<<Předchozích 70] Příspěvky 7180 z 120 [Dalších 40 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.