| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Karcinogenní dudlíky – nejspíš jim to zase projde

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6165 z 65 
Eva K
  • 
28.11.2005 13:16:54
Myslím, že to souvisí i s pokorokem lékařské vědy, kromě toho, že zkouší stále nové materiály a výrobní procesy a vedlejší účinky se nemusí ukázat hned (to platí i třeba o nových lécích), mají nové testovací metody, které toho najdou mnohem více a taky o některých látkách víme nové věci.
Naše generace nevyrostla jen na karcinogeních dudlících, ale taky na nevyhovujících pískovištích a prolézačkách:-). Tak uvidíme.
Eva
Monika.
28.11.2005 12:53:50
Hanko, přesně. Dávala jsem tyto dudlíky oboum svým dětem, a vždycky když jsem od Bočka slyšela, že se z toho dělá zbytečná aféra, protože se jedná jenom o 1% dětí, měla jsem chuť střílet.

V těhotenství jsem zkoumala všechno co sním, po porodu totéž dělám s jídlem pro děti a pak tohle. To už jsem si v těhotenství rovnou mohla zapálit.

Zdá se, že jim to opravdu projde.
Hanka, dcera 29.mesicu
  • 
28.11.2005 12:28:57
Pamatuju se, že když loni přišli s tímhle zjištěním, tak firma Boček vydala prohlášení, že škodlivé látky byly "jen" v 1 procentu jejich dudlíků. To, že my jsme byli právě v tom jednom procentu mne tedy nijak neuklidnilo.
28.11.2005 11:04:48
Lidičky, nestrašte, to ty naše děti mají zaděláno na pěknou budoucnost! Byly takovéhle problémy i za nás? Možná jo, ale nemluvilo se o tom...?
Eva K
  • 
28.11.2005 10:53:30
Četla jsem o tom v časopise Děti a my. Přímo tam uváděli Vulkán. Doporučovali tam silikonové dudlíky jako jistotu. Ale těžko říct. Dívala jsem se teď na silikonové v obchodě a nebyly cenově rozdílné od jiných, není to nějaký podfuk? Eva
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6165 z 65 

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.