| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Fusak do kočárku pro větší děti

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 85 [Dalších 45 >>]
Nikola
  • 
6.12.2005 21:00:33
Paneboze,tady se najde jedna sikovna maminka a vy ji hned jak slepice kritizuje,ze ma dite jeste v kocarku,nahodou je to skveli napad,ale to vase slepici mozky nepoztrehli,ja mam 7-letou holciccku,ktera se vozila kdy jen chtela skoro do 4 let,nebojte se ze se jeste v zivote nenachodi,celodenni tury pro ni nejsou zadny problem,a kdyz se dite chce vozit tak at si to uzije!!!!!!Jeste jednou skveli napad
Eva
  • 
6.12.2005 19:07:04
... jenže obě moje holky od momentu, kdy začaly chodit (zhruba na 16ti měsících) kočár odmítaly, takže byl konec ... (vlastně se začaly "spouštět z kočáru samy dolů ještě dokud lezly, takže jsme s nima musely chodit za ručičky, i když normálně bych je takhle chodit nikdy "netrénovala") A pikantní to bylo o to víc, že obě začaly chození trénovat v době, kdy u nás byly půl metrové závěje sněhu ... S tou starší už jsem to pak jednou vzdala a nechala ji lézt asi 10 min v těch závějích po čtyřech ... byl to asi její nejšťastnější zážitek z celé zimy ...

S bodíčkem souhlasím, v zimě bych ho užila i pro starší dítě než 2 roky, které i samo chodí na nočník - není nic horšího, když "koukají holý studený záda" ...
Eva
monika, anička 18 měs.
  • 
6.12.2005 18:55:35
Mam zcela identickou zkušenost. Ještě před měsícem to byl samý pohyb a teď nás najednou "velice bolí nožičky" :)
leli
  • 
6.12.2005 17:06:56
Já jsem cpala dítě do fusaku ještě v zimě minulý rok, to měla na konci zimy dcera skoro 3 roky a taky téměř metr. Podařilo se mi koupit v sekáči fusak na sport. kočárek, který se dal v pohodě vyprat. Když mi ještě vyjímečně v kočárku usnula, aspoň jsem měla jistotu, že je v teple. Chodím pro starší dceru do školky vzdálené 1,5 km a vyhovovalo mi tu mladší jednu cestu vézt a při cestě nazpět do kočáru přihodit nákup.

Na kratší vycházky u dětí kolem 2 let to bez kočáru samozřejmě jde, ale na druhou stranu znamená kočár i určitou svobodu, když se jede na celodenní výlet a dítě se kočárku v pohodě vyspí nebo si odpočine.
Jo a je taky rozdíl jestli hlídám jedno nebo dvě děti. Pokud se člověk potřebuje dostat přes rušnou křižovatku, tak je podle lepší strčit jedno dítě do kočáru, tašku pod kočár a starší se musí držet kočáru.
Náhodou kočár je super vynález, vlastě se mi po něm teď stýská, když se snažím někam dojít s dětmi rychle a nedá se jet na kole. To je bohužel někdy raději strčím do auta.
maschul
6.12.2005 16:54:20
...ráda Ti Tvůj nápad pochválím :o)Jsi šikovná...
6.12.2005 16:30:46
Alko,
štvát tě to může, ale oni mají stejné právo používat kočárek jako ty, je jedno, jestli jsou tomu dítěti tři, příp. 4, nebo jde o miminko....Já jsem taky používala kočárek pro svý dítě do tří let, i o něco déle a rozčilovalo by mě zase, že by mi někdo s miminkem dával najevo, že oni mají právo mít místo na kočárek a já ne....
Tara zelená
6.12.2005 14:19:57
Přiznám se, že mě to taky napadlo. Moje dcera měla už ve dvou letech malýho bráchu, takže jí ani nic jiného nezbylo, než jít po svých (případně na plošince vedle kočárku, nebo na odrážedle). Pokud jsme někam šli celá rodina, tak ji manžel vzal do sporťáku s tím, že chvíli jela, chvíli šla po svých.
Každého věc, jak velké dítě vozí. Jen mě štve sousedka, která své zdravé dítě vozí ještě ve 4 letech a v kočárkárně zabírá místo na úkor kočárku pro mé mimi. Nebo, když se nevejdu do busu s hlubokým kočárkem, protože už je tam kočárek s tříletým :(
Jestli se na něco móc těším, tak až budu mít obě děti bez kočárku :)
Květuška
  • 
6.12.2005 14:06:19
A Tvoje švagrová vystrčí děti na zahradu a nedělá nic?Ani na jaře ani v létě?Uvědomuješ si že se o zvířata musí člověk starat pravidelně?Těžko asi může být celý den pryč jako Ty i když by třeba chtěla.To je omezení které vůbec neuznáváš.Je to samozřejmě jenom její volba,ale zdá se mi že se tu jen nehorázně masíruješ jaká seš Ty svědomitá matka narozdíl od ní.Asi Ti šlápla na kuří oko a Ty si to léčíš aspoň takhle.Jo jo máš to prostě daleko těžší, chudinko.
*Aida*
6.12.2005 13:51:50
Li,
no tak my bydlime v Londyne :o), takze i Praha mi pripada jako malomesto :o))))). Ne vazne, moje dcera vi, ze z kocarku ji pustim jedine v parku nebo kdyz jdeme za roh do obchudku, takze ona opravdu v kocare sedi a neprotestuje. Do toho fusaku ji obcas jeste porad narvu, i kdyz uz se tam fakt vejde jen tak tak a boty neresim, neb z kocaru proste nejde. To je realita zdejsiho zivota, na probehnuti se musi chodit zvlast :o(.
Nase golfky se daji polohovat a da se do nich dat i novorozene, takze i ten spanek obcas provozujeme...
*Aida*
6.12.2005 13:50:10
Li,
no tak my bydlime v Londyne :o), takze i Praha mi pripada jako malomesto :o))))). Ne vazne, moje dcera vi, ze z kocarku ji pustim jedine v parku nebo kdyz jdeme za roh do obchudku, takze ona opravdu v kocare sedi a neprotestuje. Do toho fusaku ji obcas jeste porad narvu, i kdyz uz se tam fakt vejde jen tak tak a boty neresim, neb z kocaru proste nejde. To je realita zdejsiho zivota, na probehnuti se musi chodit zvlast :o(.
Nase golfky se daji polohovat a da se do nich dat i novorozene, takze i ten spanek obcas provozujeme...
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3140 z 85 [Dalších 45 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.