| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Fusak do kočárku pro větší děti

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8185 z 85 
5.12.2005 13:30:00
Já se teda přiznám, že to moc nechápu - vaše dvouleté děti sedí celou procházku v kočárku a nechtějí se proběhnout? Naše dvouleté děti měly kombinézy a pokud nešly rovnou pěšky nebo nejely na sáňkách, z kočárku vystupovaly, aby se mohly proběhnout, pomoct se sněhulákem, sklouznout na rybníku atp....
marky
  • 
5.12.2005 13:28:42
Bezvadne, zatim mam male mimi, ale uz se jdu divat do skrine na kabaty, co uz nikdo nenosi!!!
5.12.2005 11:32:12
Jsem taky takovej kutil Tim, takže moc chválim, ty fusaky jsou opravdu neuvěřitelně drahé! Já mám sice teprve před porodem (mimochodem termín 6. 12.), ale fusaky jsme dostali od babičky, staré a nemoderní, ale co! Když bude mimi teplo... o to přece jde!
  • 
5.12.2005 11:23:58
ahoj, ja jsem taky nadšená tímto nápadem.V sekáčích se dá sehnat spousta vecí,které můžou sloužit i jinak.Jen ten nový způsob využití UVIDET!!!
Já např.kupuju za 10 korun celé svetry z bavlny,vypářu a vyperu a pak tvořím jedinečné svetříky podle vlastní fantasie a velikostní potřeby.Ted dělám pruhované svetry pro synka a partnera, budou jako bratři v triku....A je to za hubičku, viz ceny bavlněných přízí v obchodech....
Zuzka, Kubík Terezka
  • 
5.12.2005 10:22:12
Super inspirace a já stále vymýšlím střih jak ušít Terince z mé staré bundy kombinézu, ale tohle mě nenapadlo - opravdu dobrý:-))

K té drahotě - partner mi říká, dokud to máš jako koníček a baví tě to, tak nehleď na to, jestli se to vyplatí nebo nevyplatí:-))
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8185 z 85 

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.