| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme doma originál

[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 90 [Dalších 40 >>]
Brácha
  • 
11.4.2006 9:20:52
Jen tak, pro pořádek...
Správně česky je SBALIT... ale to všichni víme... :-((
11.4.2006 4:21:50
Zatim mi nic nedorazilo, mohla by jste to prosim zkusit na mail tva_beruska@yahoo.ca ? Nemam poneti, kde se stala chyba, obvykle mi vsechny maily dorazi. Dekuju
10.4.2006 21:20:00
Petando, napsala jsem ti na mejl - doufám, že dorazí :-)
Kdyby ne, dej vědět.
PajaMM
10.4.2006 20:34:59
http://www.rodina.cz/scripts/fulltext/fulltxt.asp?hledatstr=Mace%9Aka&kat=1&kat1=1&kat2=1&kat3=1
Lei
10.4.2006 18:55:16
...najdu ostatni Macesciny prispevky? Poradte, prosim, povidani o Mise je uzasne :)
10.4.2006 16:49:03
Mila Macesko,

i ja mam velmi rada Vase clanecky, mate uzasnou rodinu. Netusila jsem, ze se potykate i s autismem. Memu synovci jsou 2 roky a 7 mesicu, jeste nemluvi a po navsteve odbornika zni diagnoza - autismus. Ziji v Japonsku, manzel je Japonec a svagrova je tudiz taky Japonka. Shanim tedy vsemozne informace o autismu a hlavne o medikaci. Mate s nekterymi leky dobrou zkusenost? Jake leky vase dcera uziva? Kdy presne ji diagnostikovali autismus? Kdy zacala mluvit nebo pokud synovec doted nemluvi, je jeho forma autismu tezsi? Vim, ze se hodne vyptavam, jestli mi nemuzete odpovedet nevadi, pokud mate kontakt na nekoho, kdo ma take dite postizene autismem, muzete mi poslat kontakt na mail uvedeny v zahlavi?
Moc dekuji za, i kratkou, odpoved. Preji Vasi rodine hodne zdravi, vam pevne nervy a doufam, ze tu knizku vydate. Necham si ji poslat;-)
Petanda
  • 
10.4.2006 16:38:09
kdysi jsem četla názor, že si děti vybírají své rodiče a tento skvělý článek o krásných vztazích v příjemné rodině mu dává za pravdu.
držím vám palce a míše mnoho štěstí v životě!
Brácha
  • 
10.4.2006 12:45:05
Ona ale Míša se umí našemu světu přizpůsobit...
Jel jsme jednou s Dominikem a Míšou a Domča povídá: "Strejdo, poslouchej, něco ti předvedu... Míšo, řekni strejdovi, kdo tě ve škole balí." A Míša: "No tak Pavel, Honza, Marek, David, Petr,... Martin mě už zbalil...". Začali jsme se smát.... možná Míša nevěděla proč, ale slovu "zbalit" tak, jak tomu rozumíme v této souvislosti my, jistě rozuměla, protože ZBALENÁ rozhodně nebyla.

Jo a pro všechny Maceškovce (včetně Míši)... nemám paměť na jména a tak jsem si výše uvedené jména vymyslel... a to i toho nejšťastnějšího, kterej má zbaleno :-)
Blanče
10.4.2006 9:57:55
Omlouvám se, zapoměla jsem na Rodince zrušit nefungující mailovou adresu. Už by to mělo být v pořádku. Budu se těšit na kontakt. Krásný den
Blanka
Eva, syn 6let
  • 
10.4.2006 9:48:28
Romčo, přemýšlela jsem, co po přečtení tohohle článku cítím a co chci Macešce napsat. Úplně jste to vystihla, cítím to stejně a tak se nebudu opakovat.
[<<Předchozích 40] Příspěvky 4150 z 90 [Dalších 40 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.