| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme doma originál

[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 90 [Dalších 20 >>]
Petra, Dominik 3/04
  • 
9.4.2006 14:48:10
úplně souhlasim s větou Evíska "Určitě je těžké starat se o autistu, ale Ty to líčíš tak, že by Ti člověk snad záviděl!" Moc hezky jsi napsala článek a myslím si, že Michalka musí být úžasná holčička. Když jsem se nad tím při čtení zamyslela, tak ona má vlastně v mnoha věcech pravdu. Třeba jak jsi psala s tím lístek na tu atrakci. Vlastně je to logické, ona splnila to, co jsi řekla
A taky souhlasim s tím obrázkem, je moc krásný, Michalka je šikovná a její obrázky by asi měly leckde úspěch.
Přeju Michalce vše nej k narozeninám a hodně úspěchů. Ať vše jde tak, jak si přejete
jaja 1dcera
  • 
9.4.2006 13:56:46
MICHALKO, přeji ti k narozeninám.A taky Tě chci pochválit za krásný obrázek.

MACEŠKO!!!!!!!!děkuji zato že jste!!!!! JSTE velkým obohacením našeho života,který někdy bereme až zbytečně vážně.DĚKUJI
Martina
  • 
9.4.2006 11:27:13
krásné zážitky, na mě Vaše dcera působí velice "normálně" - vnímá svět tak, jak by měl být vnímán. "Postav vodu na čaj" je přece z reálného hlediska blbost, když se člověk zamyslí, často používá slovní spojení, které ve skutečnosti nedávají smysl (zkuste to doslovně přeložit do cizího jazyka - taky vám nikdo neporozumí).
S těmi "přesnými instrukcemi" Vám rozumím, manželovi jsem se taky naučila všechno velmi přesně popsat, aby se nemohl vymlouvat, že jsem mu to řekla blbě 8-)))). Podotýkám, není autista, je to "normální chlap" 8-)))).
8.4.2006 21:25:12
Maceško hodně síly do výchovy všech dětí,jsi skvěla a Míša taky :-))
8.4.2006 19:32:31
Maceško,

Moc gratuluji Michalce k narozeninám.
Přeji jí hlavně pochopení okolí,a mnoho sil všech blízkých odpovídat,a chápat!

Jinak já mám něco podobného!jsou mu 4 roky a 3 měs.A co popisuješ mi je důvěrně známo!
Kostky nestavěl.Na animované pohádky se nedíval-zaujala ho poze Populární mechanika pro děti,a to mu byl 1,5 roku.neučila jsem ho barvy,tvary,od 2 let se sám naučil číst písmena,loga bank,aut.... ve 3 letech se sám učil anglicky podle písniček M.Žbirky,kupujeme kostru po kouskách,zná zeměpis.... Nechce se sám oblékat,ani jíst.Hraje si rád se staršími dětmi,a jeho hry nikdy nepřipomínaly hry dětí jeho věku.Od 2,5 let řešíme smrt,a taky si vše pamatuje-kde jsme byli,kde bydlí kamarádky,kdo je komu podobný.
Taky jsem měla pocit,že má autistické sklony-změny ho rozhodí,má své rituály.Trika s Bopřkem stavitelem jsme měli 7 x pro to abych nemusela stále prát./dnes kupuji věci třeba 5x,protože by jiné nenosil-byly by scény/.Od malinka ho fascinovali hodiny-ty už umí poznat sám.Lichotí ženám,tak,že je uvádí do rospaků.
No bylo by toho mnoho. Taky originál!tak chápu!!

Držím Ti Maceško palce!zajžiješ ještě mnoho úsměvných chvil.

Agnes
  • 
8.4.2006 18:21:31
Maceško, jste obě s Míšou úžasné!!! stejně jako několik ostatních čtenářů, i já bych moc chtěla poprosit o pokračování a o víc Míšiných obrázků - na 11 let je ten, který jsi vložila, naprosto dokonalý...
Také děkuji za náhled z jin strany na starost o odlišné dítě.... přeji moc síly a spousty dalších krásných okamžiků!!!
Vali + 4/2003 + 4/2006
  • 
8.4.2006 15:34:08
Maceško,
Michalce k jejím narozeninám gratuluji a přeji celé vaší rodině hodně zdraví a spousty energie a spoustu dalších obrázků, jako je Šípková.
Velice tě obdivuji, jak to všechno zvládáš, protože já často nezvládám s jedním dítětem :-)
Vali
Evka
  • 
8.4.2006 13:54:09
Macesko opravdu krasny clanek. Doufam ze se dockame pokracovani!
Marta
  • 
8.4.2006 11:53:17
Michalka má opravdový talent a nejspíše i díky němu je její svět bohatý a krásný. Příroda je mocná čarodějka. Přeji jí i mamince spoustu radosti a obohacujících zážitků.
8.4.2006 10:28:02
ten obrázek je skvělý (i když bohužel ve špatné kvalitě)! Nemohla bys prosím ukázat další?
[<<Předchozích 60] Příspěvky 6170 z 90 [Dalších 20 >>]

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.