| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Máme doma originál

[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 90 
Maddy + 1
7.4.2006 18:55:47
Maceško, krásný článek, přečetla jsem ho jedním dechem.Přeju mnoho štěstí celé rodině.
Boba, Kajka, Simunek a ?
  • 
7.4.2006 18:53:26
jses uzasna, Macesko
7.4.2006 18:28:27
Musím,jen,napsat,že,obduvuju,s,jakou,láskou,citem,a,porozuměním,povídáš,o,své,dceři.
Dýchla,na,mě,tak,krásná,a,pohodová,atmosféra,jako,bych,byla,u,vás,na,návštěvě.
Píšeš,o,Michalce,tak,krásně,a,citlivě.Je,to,šťastná,holka,že,má,tak,úžasnou,mámu.
Fakt,klobouk,dolů.

Michalce,vše,nejlepší,k,narozeninám,a,chápavé,tolerantní,okolí,přeje,Efča
7.4.2006 17:55:41
Milá Maceško,

Tvůj článek mě úplně pohltil. Má úžasnou atmosféru. Určitě je těžké starat se o autistu, ale Ty to líčíš tak, že by Ti člověk snad záviděl! Přeji Michalce vše nejlepší k narozeninám a Tobě hodně síly a optimisnu!!!!!! Evča
Martina, 2 kluci
7.4.2006 17:51:19
Ten obrázek je úžasnej - vyjadřuje všechny emoce, které bych v situaci Šípkové pociťovala....nebyly by k vidění nějaké Míšiny další obrázky?
Maceško, vyjadřovat ti obdiv, že vychováváš s takovým klidem, láskou a pochopením je asi zbytečné...děláš to proto, že jsi taková :-)
Channah
  • 
7.4.2006 17:36:12
Maceško,
to je tak fajn číst, jak někdo s láskou vychovává děcko, které vyžaduje hodně péče! Díky za to :-)

A Michalce přeju krásné narozeniny! A posílám jí obrázek :-)

Je na :

http://www.hanulka.cz/index.php?pg=preview&foto_id=571&code=6643013912

Channah
7.4.2006 15:28:34
Romčo, díky za Tvoje slova.
V pondělí bude Michalce 11 let:-)
Romča. 28let
  • 
7.4.2006 15:14:15
ještě mám jeden dotaz, ikdyž už jsem o tvých dětech četla víckrát, nepamatuji si - kolik je michalce let?
R.
Romča. 28let
  • 
7.4.2006 15:08:59
milá Maceško, obdivuju tě. Nejen za to, že se staráš o 5 dětí, ale za to, že z tvého příspěvku je cítit obrovská síla a empatie, kterou pro svoji dceru chováš... Byl to pro mě strašně příjemný článek, sama nevím proč, snad pro tu atmosféru, která z něho "odkapává", z toho obrovského daru pochopení, lásky a tolerance, kterou v sobě nosíš. Věřím, že starat se o autistické dítě musí být hodně náročné, nemám osobní zkušenost, ale hodně jsem četla. Jenže ty to líčíš tak, že já mám OPRAVDU pocit, že je to velmi zajímavé, poučné, že člověku takové soužití i strašně moc dá. Neumím svůj pocit z této exkurze dobře popsat, vtáhla mě na chviličku do vašeho světa, ale mám k tobě hluboký obdiv a gratuluju ti!
Všem vám přeju hodně síly, lásky, pochopení a hlavně radosti, kterou spolu prožíváte.
Romča
[<<Předchozích 80] Příspěvky 8190 z 90 

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2024 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.