| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Agi a zvěř, aneb Mauglí a jeho parta

[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 67 [Dalších 7 >>]
Líza
19.4.2006 17:45:38
Katko, já jako zdroj informací používám trochu jiné tiskoviny než Reflex :-)
Teorií o tom, co všechno může přispívat ke vzniku schizofrenie, jsou spousty, některé jsou více, některé méně pravděpodobné, u nkěterých se platnost v jistém rozsahu prokázala, u jiných nikoli, další se přehodnocují po X letech, co byly přijímány...ale nic takového jako jednoznačná příčina schizofrenie stanoveno nebylo (a to tedy s dovolením, znám a vím)...
Katka
  • 
19.4.2006 17:42:15
RESPEKT! číslo 15. A psychiatr znamená, že všechno znáš a víš? Já mám dva VŠ diplomy a stále objevuju spoustu nových věcí. Tak si to schválně přečti, třeba ti to rozšíří obzory.
Katka, 2 kluci a bříško
  • 
19.4.2006 17:38:45
"Babská řeči", bravo! Jedna paní povídala, že jedna paní povídala...:-) A všímej si, kočku mám, opět bravo!
Líza
19.4.2006 17:28:54
No tos mě fakt pobavila, já jsem jen blbej psychiatr, ale proč vlastně nevím, že už je odhalena příčina schizofrenie?
No jasně, je to tím, že nečtu Reflex.
:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Toranoko
  • 
19.4.2006 17:26:40
Tak to my jsme meli na kocky celkem stesti, teda myslim v tom krmicim ohledu....jedly proste to, co dostaly, kdyz nechtely, tak nejdely. Zadna cerstve uvarena masicka apod, proste to, co bylo. Ale jinak nase Ferda nas taky mela na haku.
Libushe+3
19.4.2006 17:18:37
Moc pekny clanek! Nic nehygienickeho ani extremniho jsem tam nenasla a to mam bakterialni fobii:-) Na par chlupu v puse zadne dite neumrelo a ani nedostalo prujem. Deti bezne v nepozorne chvili strkaji do pusy z ulice kaminky, klacicky, hlinu a jine veci. Vzdyt jsou to deti. Kocky jsou mimochodem moc cistotne, odcervene a naockovane.
madelaine
19.4.2006 16:17:14
Já mám 11měsíční holčičku a černou kočičku, ale holky se kupodivu vzájemně ignorují :).
19.4.2006 15:46:04
Prosím,prosím,příště i nějaké fotky!!
Katka, 2 kluci a bříško
  • 
19.4.2006 15:14:00
Samozřejmě, že ty zvýšené hodnoty byly u tox., to snad vyplývá z kontextu. Pro přesnost, švagr ji v té době prodělal, přestože ty kočky mají dlouho a jedna z jejich koček byla akutně nemocná a pošla. U švagra i sestry ty výsledky vyšly tak zvýšeně, že dle lékařky tu infekci prodělali tak čtvrt roku zpět, tj. v době potratu. Jinak souhlasím, že je dobré dávat pozor i při práci se syrovým masem, dokonce i na zahradě.
Prostě mít kočku nezaručuje ochranu.
Viki
  • 
19.4.2006 14:06:52
Jarmusho, Bellana urcite neni extrem, v nasi familii je to zrovna tak (mame tri kocky a psa) a deti jsme vychovavali v "podobnem" prostredi, stejne tak znam spoustu dalsich domacnosti se zviraty a detmi v "kupe" a nikdy nebyl problem, spise naopak, jak uz tu nekdo psal, deti se stanou odolnymi vuci alergenum a hlavne maji pozdeji ke zviratum daleko vrelejsi vztah nez deti, ktere nikdy v kontaku se zviretem nebyly. A co se tyce hygieny, par kocicich chlupu v puse jeste nikdy nikomu neublizilo, ver nebo ne, ony jsou totiz kolikrat kocky cistotnejsi nez my lide...
[<<Předchozích 50] Příspěvky 5160 z 67 [Dalších 7 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.