| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Čokoláda pro vnitřní i vnější použití

[<<Předchozích 30] Příspěvky 3137 z 37 
21.11.2006 12:13:05
Vladane, taky miluju tu nejobyčejnější čokošku - Zoru. Ta se tak krásně patlá :o)
Sissi
  • 
21.11.2006 11:54:45
I ode mě to může znít sexisticky, ale možná tě uklidní, že znám daleko víc mužů, kteří můžou sníst kvanta dobrot a na figuře se jim to neprojeví, než žen. Bohužel pro mě.
21.11.2006 11:21:18
Ano, vím, že to zní sexisticky, ale znám velmi malé procento mužů, závislých na čokoládě (ale na druhou stranu poměrně vysoké procento, závislých na pivu), ale u žen se tato závislost projevuje skoro napříč všemi společenskými vrstvami:-)
Mám kamarádku, která bez problémů spoucá dvě skleničky nutely či jiného čokoládového krému a při pohledu na nugátové bombóny se z ní stává nesvéprávná závislačka se silným absťákem:-)
Nejvíc mě na tom štve, že ačkoliv se cpe čokoládou horem dolem (kdyby si aspoň vybírala tu kvalitní s vysokým obsahem kakaa - ale ona ne - čím větší šunt, tím si víc pochutná:-)), tak je štíhlá jako proutek. Kdybych já snědl totéž co ona, tak se vejdu do dveří jen na štorc:-))
Ale jinak - čokoládě zdar, té hořké na vaření dva zdary:-)
Evča, kluci 90+96
21.11.2006 10:49:11
Teda lidi, to mi nedělejte! Dostala jsem tak ohromnou chuť na čokoládu!!! Snažím se zhubnout, ale po tomto článku asi půjdu a udělám si radost - hádejte čím :-)))
Albeka
  • 
21.11.2006 10:19:06
taky dietím,ale čokoláda,jo,ta je fakt fajn hmmmmmmmmmmmmmm :-),no musí mi stačit vzpomínky :-)
Lavanda
21.11.2006 9:47:29
Skvělé, paní Věro. Přesně tohle jsem v tomhle pošmourném listopadovém dopoledni potřebovala. Posílám mnoho pozdravů přes velkou louži.
21.11.2006 9:32:48
držím dietu a teď tady slintám až na klávesnici. Takhle se na vánoční párty nikdy nenacpu do toho korzetu:-D
[<<Předchozích 30] Příspěvky 3137 z 37 

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.